Літній чемпіонат АФС. Другий етап. «Олександрія» та «Факел» розійшлися миром

У п’ятницю, 16 липня, із-за перенесеного матчу «Спартак» – «Слобожанщина» ми стали свідками лише однієї гри в першій лізі групи А , яка завершилася бойовою нічиєю 3:3.

«Олександрія» – «Факел» 3:3 (1:2)
Голи:
Нагорний (15), Бутенко (44), Щербак (48) – Бондаренко (22), Гладишев (25), Лушпа (40)
Попередження: Черних (36), Лушпа (48) – «Факел»

В 18:30 на 3 полі ФЦ «Барса» зійшлися аутсайдери групи А «Олександрія» та «Факел». Як ми вже згадували ці команди ще не набирали очок в цьому чемпіонаті, тому на гру вони вийшли вкрай мотивованими. З перших же хвилин показавши, що боротися будуть за кожний ігровий момент. «Олександрійці» розпочали гру більш впевнено, раз по раз турбуючи голкіпера «Факела» Даниленка (який відразу відзначимо провів дуже хорошу гру). Здавалося гол «Олександрії» лише питання часу, і час цей настав на 15 хвилині, вийшовши два в нуль Гльоза віддав на Нагорного, а той вразив порожній кут воріт. Все було по грі до 22 хвилини, коли номінальні гості заробили небезпечний штрафний, і вкотре ми переконалися наскільки в футзалі важливі стандарти, Бондаренко підійшов до м’яча і пробив в самісіньку дев’ятку воріт Герка, а за 10 секунд до кінця першого тайму Гладишев взагалі виводить свою команду вперед, ударом в ту ж саму точку, в яку кількома хвилинами раніше поцілив його партнер. Другий тайм розпочався знову з постійних атак господарів, але Даниленко грав на відмінно, з позиційними атаками у «Факела» були проблеми, але й навіщо вони, скажуть гравці гостей, коли є стандарти, і розігравши штрафний з кута майданчика, Лушпа робить перевагу своєї команди в 2 голи. Гості максимально близько наблизились до перших набраних трьох пунктів, але потім удар-простріл від Бутенка, і м’яч з рикошетом все ж таки влітає в сітку воріт Даниленка, ну дуже прикрий гол. Після забитого м’яча господарі знімають свого голкіпера, атакуючи п’ятьма польовими гравцями, і це принесло свої плоди, Щербак підставивши ногу зрівнює рахунок, 3:3! Останні 2 хвилини господарі провели також з 5 польовим, але результату це не принесло. Тож напевне справедлива нічия, яка більш за все влаштувала суперників по групі цих команд.