Літній чемпіонат АФС. Другий етап. «NK-Group» та «Елітбуд» переможця не виявили

У п’ятницю, 23 липня, відбулася лише одна гра літнього чемпіонату АФС. В битві лідерів першої ліги групи В «NK-Group» та «Елітбуд» у видовищному матчі розійшлися миром

«NK-Group» – «Елітбуд» 4:4 (1:1)
Голи:
Биченко (19), Шатьорний (37,50), Журавльов (40) – Робец (20), Зігунов (33), Брижик (42, 45)

Оскільки гра групи А «Спартак» – «Олександрія» не відбулася, в п’ятницю нас очікував лише один матч, в якому «Елітбуд» втратив свою перемогу на останній хвилині. Провівши перший тайм в боротьбі, команди обмінялися голами на 19 та 20 хвилинах відповідно. А от у другому команди почали забивати більше. Спочатку Зігунов виводить свою команду вперед, але лідери «NK-Group» – Шатьорний та Журавльов, проти такого розвитку подій, та протягом трьох хвилин забивають по одному голу, і в ролі наздоганяючих вже «будівельники». І вони таки наздогнали, знайшовся лідера і у своъй команді, та це був не Ткаченко або Еременко, а Максим Брижик, який за три хвилини робить дубль і наближує свою команду до бажаної перемоги. Яку вони не втримали, і під натиском номінальних господарів на останніх хвилинах, пропускають, і на табло 4:4! Тож нічия, яка напевне влаштувала обидві команди. Ну «Елітбуд» так точно, для якого останній тур буде лише формальністю, а «NK-Group» для проходу далі, достатньо буде і нічиєї з «Прокуратурою».