Кубок АФС. У четвер відбудеться ще одна гра 1/8 фіналу
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/78512106_529091594344145_4221648922902265856_o-1024x683.jpg)
У четвер, 4 березня, у спорткомплексі Інституту фізкультури СДПУ відбудеться четверта гра 1/8 фіналу Кубку Асоціації футзалу Сумщини «Сервіс Люкс» — «Технологія». Потенційно протистояння у цій парі може стати одним з найцікавіших на цій стадії змагань. Одразу відзначимо, що цього сезону в офіційних матчах ці суперники ще не зустрічалися, адже на першому етапі чемпіонату АФС вони грали у різних підгрупах. Ну а кубкова гра може стати ще й своєрідною репетицією зустрічі команд у заключній частині Вищої ліги, яка цілком може повпливати на розподіл призових місць у другому за рангом дивізіоні нашого зимового чемпіонату.
04 березня 2021 /четвер/ Спорткомплекс ІФК СДПУ ім.А.С.Макаренка
20:00 «Сервіс Люкс» — «Технологія»