Команда СумДУ посіла четверте місце у Кубку України серед жіночих команд ЗВО

25 березня у київському спорткомплексі РВУФК відбулися медальні матчі Кубка України серед жіночих команд ЗВО.

Бронзові нагороди в очній зустрічі виборювали ЧНУ ім. Б. Хмельницького та СумДУ. Черкащанки досить довго втримували перевагу у два м’ячі, але їхні суперниці видали камбек завдяки грі з п’ятим польовим. Втім, досить швидко сумчанки знову пропустили два голи й опинилися поза п’єдесталом.

Матч за 3-тє місце. ЧНУ ім. Б. Хмельницького (Черкаси) – СумДУ (Суми) – 4:2 (1:0)
Голи:
Вероніка Волосина (20), Маргарита Юрасова (26, 39, 39) – Анна Каверзіна (37, 38)
Попередження: Вероніка Волосина (13)

У фінальній зустрічі зійшлися дві команди, що не втрачали очок у рамках групового етапу. Харків’янки до перерви забезпечили собі гандикап у два голи, а за підсумками другого тайму зуміли його втримати. Таким чином, минулорічний фіналіст – ХНЕУ ім. Кузнеця цьогоріч здобуває золоті медалі.

Фінал. НУХТ (Київ) – ХНЕУ ім. С. Кузнеця (Харків) – 2:4 (1:3)