Асоціація футзалу Сумщини

Іван Скіцко: “Трагедії від результату матчів із “ХІТом” не робимо”

Головний тренер “Food Centre-Sumy” – про спарені матчі з “ХІТом”, травмованих гравців та план роботи на наступний тиждень.

– Іване Васильовичу, уболівальники не мали змоги слідкувати за ходом матчів у Києві. Розкажіть коротко, як вони проходили?

–  Перша гра, яка відбулася у п’ятницю, склалася для нас непросто. Вийшли на майдачик “із коліс”, а “ХІТ” відразу почав підіймати темп, грати в швидкий футзал. Перед собою ми ставили головне завдання: дати максимальну можливість усім гравцям проявити себе. Молодь отримала багато часу на майданчику, хоча, якщо розібратися, у них дуже мало досвіду гри навіть у чемпіонаті міста. Але, безумовно, потрібно “обкатувати” молодь, сезон затяжний, і ми на них розраховуємо. Хочу відзначити перший тайм, ми намагалися грати на рівних, але катастрофічна реалізація моментів стала на заваді. Точніше, якщо брати ці два матчі, її не було взагалі. Відразу після першої гри, у якій поступилися 0:9, ми провели розбір і побачили усі наші проблеми в обороні. Враховуючи, що грали два тайми по 40 хвилин, то друга гра виявилася для нас більш вдалою. І перший м’яч пропустили день в середині другого тайму, і знову ж, намагалися боротися, але під кінець гри “ХІТ” пішов із п’ятим польовим, і десь знову молоді не вистачило навиків правильно зіграти в обороні при такій схемі гри. Так, буду відвертим, ще й сили нас покинули. Десь від 75-ї по 80-у хвилини ми пропустили ще три м’ячі. 0:4 виглядає не так страшно, як у перший день, але приємного у таких результатах мало. Хоча, зазначу, це якраз той випадок, коли результат точно не найголовніший. Трагедії не робимо точно. 

– Які підсумки тренерський штаб виніс для себе? 

– Ми навмисно цього разу вибрали у суперники таку серйозну команду. Скажу коротко: “ХІТ” – це “ХІТ”, клуб, який ставить перед собой лише найвищі цілі та завдання. І це добре, що ми провели з ними такі спаринги і побачили, де нам потрібно ще більше працювати. Це стосується і тактики, і командної швидкості, всього. Я побачив, що команда додала, якщо порівнювати з матчами проти “Рятувальника”. 

– Був відсутній у обох зустрічах Петренко, другий матч пропустили Цілик та Зеленкевич. Чим поясните таку ситуація? 

– У Петренка травма голеностопу, він навіть не їздив із нами до Києва. Зеленкевич отримав пошкодження у першій грі, сьогодні у нього запланований рентген, після цього уже будемо робити певні підсумки. У Цілика також проблеми з пахом, Андрію потрібен спокій. Скоріше за все, найближчі десять днів будемо працювати без них, але, маю надію, до першого матчу з “Енергією” усі вони будуть у строю. 

– Команда за два матчі пропустила 13 м’ячів, як оціните гру воротарів? 

– У першому матчі ми дали можливість зіграти всім трьом голкіперам, у суботу ворота захищав Сіріцький. Вони провели матчі на своєму рівні, тут, скоріше, команда не допомогла воротарям в обороні, їх звинувачувати немає сенсу. 

– Які найближчі плани команди?

– У середу та п’ятницю у нас заплановані ще два контрольних матча проти “Рятувальника”, у яких уже будемо робити ставку на результат, відпрацювання ігрових схем та підготовці до зустрічі із “Енергією”. Головне, щоб травмовані гравці якнайшвидше повернулися до тренувального процесу.

Коментарі закриті.