“Food Centre-Sumy” з поразки розпочинає новий сезон

У матчі першого туру FavBet Екстра-ліги підопічні Івана Скіцка у Львові поступилися місцевій “Енергії” – 3:5.

Розпочалося усе вдало для нашої команди. Після ауту від Андрія Цілика Андрій Ременець невдало зіграв у своєму штрафному майданчику і зрізав м’яч у власні ворота. Ще до перерви господарі відігралися зусиллями Олега Легендзевича – 1:1.

Другий тайм розпочався з атак “Енергії”, Легендзевич перехопив м’яч перед нашим штрафним майданчиком і потужно пробив під ліву штангу – 2:1. Третій м’яч господарі забили після швидкоїї атаки, коли Тарас Кузь набрав швидкість по лівій бровці, змістився в центр і знову пробив під ліву штангу. Інтрига повернулась у гру після того, як Андрій Цілик перед чужими воротами скинув м’яч головою, а Катеринін заштовхав м’яч у сітку. Але досить швидко господарі відновили перевагу у два голи. Невдале розташування під час ауту, пройшла поперечна передача, і Когут з правого фланга від двох штанг направив м’яч у сітку. До кінця гри “енергетики” встигли забити і п’ятий, коли Пелеху ніхто не завадив із лінії штрафного майданчику переграти і Сітнера, і захисника на лінії ворот. Останній гол все же був на рахунку сумчан, Цілик з лінії штрафного під час розіграшу п’ятого польового пробив точно під перекладину. Як підсумок, 5:3, перемога “Енергії” у першому турі.

“Енергія” – “Food Centre-Sumy” – 5:3

“Енергія”: Пітуля – Буньо, Легендзевич, Ковальчук, Гасюк, Ременець, Квасній, Кузь, Когут, Марциняк, Танський, Пелех – Войтович, Чудний

“Food Centre-Sumy”: Пєтухов (Сітнер) – Зеленський, Ігумнов, Сметаненко, Катеринін, Гурєєв, Петренко, Заволовий, Цілик, Острога

Голи: Легендзевич, 19, 27, Кузь, 31, Когут, 34, Пелех, 38 – Ременець, 11 (аг), Катеринін, 34, Цілик, 40

Попередження: Легендзевич, 16, Танський, 28, Ковальчук, 37 – Цілик, 20