Друга ліга АФС. Результати матчів шостого туру

У неділю, 14 лютого, у Другій лізі зимового чемпіонату АФС відбулися матчі шостого туру. Час іде, усе змінюється, а “Лікарське” та “Лідер” продовжують штампувати перемогу за перемогою. Цього разу на шляху лідерів турнірної таблиці трапилися недригайлівський “Олімпік” та “Фортуна” відповідно. І якщо недригайлівці героїчно трималися доволі довго, то “Фортуна” навпаки провалила перший тайм, а під кінець зустрічі якимось дивом ледь не врятувалася. Однозначно собі в актив може занести ці вихідні “Сучасник-Лібра”. Після учорашньої перемоги хлопці зіграли унічию з “Колосом”. До того ж, не можна не відзначити просто неймовірний порятунок підопічних Дмитра Булаха, які після першого тайму поступалися супернику з рахунком 0:3. Ну і у заключному поєдинку ігрового дня “Слобожанщина-Агро” здолала “Деметру”. Після двох поразок поспіль “аграрії” нарешті повернулися на переможний шлях, та ще й скоротили відставання від “Колоса”, який йде третім.

14 лютого 2021 року /неділя/ Спорткомплекс ІФК СДПУ ім.А.С.Макаренка

«Колос» (Підліснівка) — «Сучасник-Лібра» 3:3 (3:0)

Голи: Чернишов Андрій (10), Чернишов Олег (13), Доленко (15) – Калашник (29), Панасенко (36), Шкріль (38)

«Фортуна» — «Лідер» 3:5 (0:3)

Голи: Сліпченко (36, аг), Пархоменко (38), Лаврусь (46, 49) – Соколенко (2), Ільченко (15), Головань (22), Батайна (42, пен.)

«Олімпік» (Недригайлів) — «Лікарське» 0:4 (0:1)

Голи: Алексеєнко (3), Рудняк (35, 48), Єременко (45)

«Слобожанщина-Агро» — «Деметра» 2:0 (0:0)

Голи: Петрівной (35), Овсієнко (37)