«Динамо» обіграло «Peroff» і залишило для себе шанси на чемпіонство Вищої ліги

У вівторок, 17 серпня, відбулася лише одна гра в літньому чемпіонаті Асоціації футзалу Сумщини. У Вищій лізі «динамівці» з рахунком 2:0 перемогли «Peroff».

«Динамо» – «Peroff» 2:0 (0:0)
Голи:
Шугаєв (34), Каліненко (45)

В 18:30 на третьому полі ФЦ «Барса» зустрілися команди, які розгромно програли в першому турі Вищої ліги, тим самим поставивши себе в дуже скрутне положення, та якщо перемога «Динамо» в цій грі залишала їх в боротьбі за першу сходинку, то «Peroff» розпрощався з цією думкою після того, як «CompService» обіграв «Сумиобленерго». Тож напевне нейтральному вболівальнику хотілось, щоб перемогу здобуло «Динамо» для збереження інтриги до останнього туру. Свисток арбітра пролунав і команди розпочали гру, номінальні господарі відразу ж взяли м’яч під свій контроль, але користі з цього було мало, моменти виникали дуже рідко, та головне що біля своїх воріт «динамівці» мало що давали створити супернику. В такому ключі і пройшли перші 25 хвилин гри, які закінчилися без голів. Друга половина гри розпочалася з комбінації господарів, яка вивела Бойка на оперативний простір, але його удар прийшовся в стійку воріт «Peroff». Та на 34 хвилині і вона не допомогла гостям, і «Динамо» все ж таки відкрило рахунок. А через 10 хвилин і зовсім подвоїло свою перевагу. Далі вже на досвіді команда довела гру до логічної перемоги 2:0. Таким чином здобувши перемогу, вони залишаються в чемпіонській гонці Вищої ліги.