Асоціація футзалу Сумщини

Денис Зеленкевич про акліматизацію в команді «FOOD CENTRE-СУМДУ» та завдання на сезон.

Пред стартом в Екстра лізі пресс-служба «FOOD CENTRE-СУМДУ» мала можливість поспілкуватися з новачком команди Денисом Зеленкевичем

-Денис, ти вже пройшов збори з командою, як пройшла акліматизація в новій команді?

Все відмінно! Колектив хороший, дружній!

З більшістю хлопців був знайомі, адже вчимося в одному університеті, грали разом з студентами. Тому з акліматизацією ніяких проблем не було.

Ви зіграли товариську гру з ХІТом і турнір у Львові. Які завдання стояли перед турніром і чи задоволений ти результатом?

Я думаю, головним завданням було підготуватися через ці ігри до сезону, напрацювати поєднання, стандарти. Можна сказати, що задоволений, було 5 ігор з дуже сильними суперниками, впевнений, що кожна з них пішла нашій команді на користь.

– Які очікування від старту Екстра ліги?

Швидше вже хочеться почати сезон, так би мовити, увійти в ігровий ритм. Всі ігри будуть важкі, безкомпромісні, адже всі розуміють, що кожна перемога, кожне здобуте очко буде на вагу золота.

– Які завдання перед собою ставить Денис Зеленкевич на сезон?

В першу чергу хочеться домогтися з командою потрапляння в шістку, вважаю це найголовнішим завданням. Що стосується особистих завдань, то хочеться принести команді якомога більше користі, а також кожен день вдосконалюватися як гравець, стати сильнішим.

– Що скажеш уболівальникам перед стартом?

Я гадаю, в Україні всі прекрасно знають, яка величезна підтримка вболівальників в Сумах. Впевненний, що в цьому сезоні на трибунах стане ще більше людей. Приходьте, підтримуйте нас! Ми дуже на вас розраховуємо!

Пресс-служба  «FOOD CENTRE-СУМДУ»

Обсуждение закрыто.