День народження Володимира Гладова відзначили традиційним турніром
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/269150745_1245900969232225_1252071383620359591_n.jpg)
Сьогодні, 2 січня, у стінах спортивного комплексу Інституту фізкультури СДПУ ім.А.С.Макаренка панувала святкова футзальна атмосфера. Цього дня, за старою доброю традицією, тут зібралися вихованці різних поколінь, аби привітати з учорашнім днем народження Володимира Васильовича Гладова – свого тренера, вчителя та наставника, який дав путівку у спортивне життя багатьом нині відомим кожному з нас виконавцям. Як завжди, усі гості цього заходу розділилися на дві команди, і провели у визначених складах три різноформатних міні-турніри. Умовний чемпіонат з рахунком 14:12 виграли «зелені», кубок, перемігши з рахунком 3:2, забрали собі «помаранчеві», ну а у матчі за суперкубок сильнішою знову була команда «зелених» – 2:1.
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/264122077_1606122146433249_7547593107711862628_n.jpg)
Завершилося усе врученням подарунків та привітаннями на адресу винуватця цієї події. Хочеться вірити, що із року в рік кількість учасників цього заходу лише зростатиме, адже кількість футболістів, які не тільки знають та поважають Володимра Гладова, але й завдячують йому за усі свої успіхи та досягнення, є дійсно значною. Яскравим прикладом тому є й майже регулярна присутність на цих святкових турнірах Олександра Бандури, який нині захищає кольори львівського «Руха».
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/269848745_997602147497750_8776045188416461611_n.jpg)
Ми ж, у свою чергу, ще раз вітаємо Володимира Васильовича та бажаємо йому сил та натхнення для подальшої плідної праці!