Чемпіонат України з футзалу серед студентів. Фінальний етап
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-6f6c97adfc2c57b079f800ae0da7cad4-V-1024x768.jpg)
7-8 грудня нарешті будуть розіграні комплекти нагород у футзальному чемпіонаті України серед команд закладів вищої освіти сезону 2019-2020 років. У фінальному етапі турніру, який кілька разів переносився через пандемію, зіграють чотири команди: СумДПУ ім. А.С.Макаренка, НПУ ім. Драгоманова, Львівська політехніка та Полтавська політехніка.
Сьогодні у рамках півфіналів відбудуться “педагогічне” та “політехнічне” дербі. Підопічні Ігора Кравченка та Володимира Гладова у першому півфіналі поміряються силами зі столичними “драгоманівцями”, ну а в іншій парі, відповідно, зійдуться команди зі Львова та Полтави.
Початок гри нашої команди заплановано на 12:00. Пряму трансляцію матчу можна буде переглянути за посиланням:
Переможці сьогоднішніх матчів зіграють завтра у фіналі.