Чемпіонат України. Перша ліга. “Рятувальник” поступається у Запоріжжі + ВІДЕО
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/imgonline-com-ua-resize-vpc78fvv8vg-1024x491.jpg)
Візит до Запоріжжя у рамках сьомого туру у групі Схід чемпіонату України з футзалу серед команд Першої ліги видався для роменського “Рятувальника” надзвичайно невдалим. Проблеми у підопічних Ігора Салівона почалися вже приблизно на тридцятій секунді гри, коли Дмитро Баранник, перериваючи прострільну передачу суперника, зрізав м’яч у сітку власних воріт. Ну а на перерву команди йшли вже за рахунку 4:0 на користь господарів майданчика. У другому таймі наші земляки пропустили ще один гол.
“ЗАПОРІЖПРОМГРУП” (Запоріжжя) – “Рятувальник” (Ромни) 5:0 (4:0)
Голи: Синенко (6), Гай (20), Фролов (20), Тумзін (39) – Баранник (1)
Попередження: Гай (38) – Баранник (25)