Чемпіонат області серед підприємств. Прийом заявок розпочато
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/46741284_332932737293366_4301135633541234688_o-1024x683.jpg)
Разом з фінальними приготуваннями до старту основних змагань зимового футзального сезону, Асоціація футзалу Сумщини розпочинає прийом заявок від команд для участі у чемпіонаті області серед підприємств, який попередньо планується розпочати у листопаді. Основна вимога до учасників полягає у тому, що усі гравці заявленої команди мають бути діючими співробітниками компанії, у складі якої вони виступають. Як завжди, подати заявку на участь та дізнатися деталі, які вас цікавлять, можна, надіславши листа на електронну пошту futsal.sumy@gmail.com, або ж зателефонувавши за номером +380964226407 (Євген Сергійович).