Чемпіонат міста серед дітей 2012 р.н. У четвер відбудеться зібрання представників команд
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/137223582_800328990553736_5486741408178805620_n.jpg)
У четвер, 18 листопада, о 10:00 на стадіоні “Ювілейний” відбудеться зібрання, присвячене проведенню чемпіонату міста Суми з футзалу серед дитячих команд (2012 рік народження). Запрошуємо представників команд, які виявили бажання випробувати свої сили у зазначених змаганнях, взяти участь у цьому заході. Старт чемпіонату заплановано вже на найближчу неділю.
Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію у нашому регіоні, наголошуємо на важливості дотримання усіх протиепідемічних заходів (дотримання соціальної дистанції, користування засобами індивідуального захисту, тощо).