Автомобіліст і Динамо поділили очки

У середу був зіграний лише один, заключний поєдинок 3го туру у групі Б. Так мирову 4:4 розписали Автомобіліст та Динамо. Дебют зустрічі могли б записати на свій рахунок саме «перевізники» – масовані атаки, та гострі моменти. Саме в одному із таких моментів на 6 хвилині було відкрито рахунок. Але все ж дисциплінована гра динамівців дала змогу зрівняти рахунок, та потроху перебрати ініціативу в свої руки. Так, і мав закінчуватись перший тайм за нічийного рахунку, якби не прикра помилка на останній хвилині першої половини гри  при розіграші кутового і лебединці йдуть на перерву за мінімальної переваги.

Друга половина проходила за рівної боротьби. Динамівці проводили атаки розігруючи «п’ятого польового», Автомобіліст вибігав в стрімкі контратаки влаштовуючи тим самим «гойдалки» рахунку. Ще у першій половині другого тайму підопічним Коваленка вдалось вийти вперед 2:3. Але пізніше перевага була вже на боці Автомобіліста 4:3. І лише наприкінці зустрічі зусиллями Михайла Охріменка було встановлено остаточний рахунок. Бойова нічия 4:4 і команди покидають останню сходинку турнірки, де залишається ЗіКоНі з нульовим показником у графі набраних очок.