Артем Фаренюк – чемпіон Екстра-ліги чемпіонату України!

Вихованець сумського футзалу Артем Фаренюк став чемпіоном футзальної Екстра-ліги України сезону 2020-2021 років у складі івано-франківського “Урагану”.

Сьогодні “дракони” здобули третю перемогу у фінальній серії над херсонським “Продексімом” – 5:2. Два перших матчі, які пройшли у Херсоні, завершилися перемогами підопічних Максима Павленка – 3:0 та 3:2. До того ж, вольову перемогу у другій грі “Урагану” принесли два голи Фаренюка, забиті на 39-ій та 40-ій хвилинах. Третя гра серії, що відбулася вже в Івано-Франківську, завершилася вже на користь “Продексіму” (перемога з рахунком 4:2 після екстра-таймів), ну а сьогоднішній поєдинок цих команд, як ви вже зрозуміли, став вирішальним.

Асоціація футзалу Сумщини вітає Артема з цим досягненням та бажає йому успіхів у подальшій кар’єрі. У тому числі, й на міжнародній арені!