“Агросвіт” (Рижівка) – бронзовий призер Вищої ліги Всеукраїнського фіналу АФЛУ!

У матчі за третє місце наші хлопці з мінімальною різницею у рахунку здолали команду «Все для даху» з Первомайська Миколаївської області, яка створила чимало проблем столичному «Інтеру» у другій півфінальній грі. Непростою видалася зустріч з цим суперником і для рижівців. Впевнено вигравши перший тайм з рахунком 2:0 (відзначилися Костянтин Сорока та Роман Прощенко), після перерви вони, зусиллями Прощенка, збільшили свою перевагу до трьох м’ячів. Проте, далі щось пішло не за планом. Супернику вдалося скоротити відставання до мінімуму, що зробило кінцівку гри доволі нервовою. На щастя, команді Мисловського вдалося втримати комфортний рахунок до фінальної сирени. Таким чином, бронзові нагороди Вищої ліги Всеукраїнського фіналу АФЛУ прямують на Сумщину!

Відзначимо, що наразі це найвище досягнення серед усіх представників нашого чемпіонату, які у різні роки брали участь у цих змаганнях! З цим ми “Агросвіт” і вітаємо!

«Агросвіт» (Рижівка) — «Все для даху» (Первомайськ) 3:2 (2:0)

Голи: Сорока, Прощенко (2) – Климко, Андрєєв

Попередження: Сорока – Марченко, Климко, Андрєєв