Асоціація футзалу Сумщини

Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 перемагає Технологію у Другій лізі, а Star Peppers сильніший за Динамо в чемпіонаті міста

В середу у Палаці студентського спорту СумДУ було зіграно два матчі. Спочатку відіграли другий матч 2-го туру у шостій – сумській групі розіграшу чемпіонату України серед команд Другої ліги, а потім перенесений матч 11-го туру між командами Динамо та Star Peppers.

Гра між Технологією та Агросвіт–Food-Centre–СумДУ-2 мала визначити лідера турнірної таблиці, адже зустрічались між собою переможці своїх ігор першого туру. Початок гри команди провели взаємною розвідкою сил суперника. Десь хвилини з 10 почали потроху вмикати швидкості по черзі створюючи гострі моменти у воріт одна одної. Але ні кількість ні якість атак до забитих голів так і не призвели. На перерву команди пішли так і не відкривши рахунок.

Після відпочинку команд продовжили взаємний тиск, і лише на 36 хвилині гравцям Агросвіту вдалося відкрити рахунок. Влучним пострілом відзначився Бублик.  Технологи мали чудовий шанс відігратися, але Загорулько влучив у штангу. Після цього номінальні господарі почали розігрувати п’ятого польового але до вирішального удару справа так і не дійшла. Тому в новий рік підопічні Овсяннікова-Катериніна йдуть одноосібним лідером шостої групи.

Технологія – Агросвіт–Food-Centre–СумДУ-2   0:1. Палац студентського спорту СумДУ (вул. Прокоф’єва , 38).  Кількість глядачів: 50.

Арбітри: Ігумнов О., Пєсоцький Я.. Хронометрист: Новіков М. Спостерігач арбітражу: Кірієвський С.

Технологія: Нагорний – Пацюк, Стрибак, Лебеденко, Головльов – Чеглов, Загорулько, Колесник, Смоляк, Окопний, Балыба, Довгополов, Петраков.

Агросвіт–Food-Centre–СумДУ-2: Синіцин – Вєлієв, Калашник, Сорока, Бублик – Грибачов, Літній, Таранченко, Наровенко, Білошніченко, Кукса, Нагернюк, Петровський В. – Нюкало.

Голи: Бублик С. (36).

Попередження: Смоляк – Наровенко.

Після цієї гри відбувся перенесений матч 11-го туру між командами Динамо та Star Peppers. Після поразки від Сумихімпрому-СДПУ «перці» налаштовувались покращити собі настрій перед Новим роком, і це їм вдалося на славу. Кувати успіх Карацюба та Ко почали з перших хвилин. Відзначився Нікіфоров. Але Динамівців це не влаштовувало, і дебютант команди Швець відновив статус кво. Не пройшло і хвилини як Сергій Страшненко (мол.) виймав вдруге м’яч із сітки воріт. На цей раз автограф у воротах залишив Чугай. Після сольного проходу, Коваленко віддав передачу на Тетявкіна, і Роман знову відновлює паритет. І знову рівний рахунок тримався не довго. На цей раз відзначився Павло Роман, а після дубль оформив Чугай. Після перерви динамівці почали шукати щастя у воріт суперника з п’ятим польовим, але безрезультатно. Кілька моментів мав Шумило, але його ударам бракувало точності. Натомість підловивши на помилці динамівців дубль оформив Нікіфоров.  Так і закінчили.
Відео огляд пізніше.

ДинамоStar Peppers 2:5

Голи: Швець (7), Тетявкін (13) – Нікіфоров (4,45), Чугай (8,20), Роман (14).

Обсуждение закрыто.