АФФК “Суми” здобуває першу перемогу в новому сезоні

АФФК “Суми” у матчі 2-го туру Parimatch Екстра-ліги на виїзді переграв миколаївський “ДЕ Трейдинг” – 3:2.

Голами у складі нашої команди відзначилися Ясін Ессаргіні, Олександр Сметаненко та Едуард Волков, для якого цей м’яч став дебютним у складі сумчан.

У середині другого тайму “Суми” на дві хвилини залишилися у меншості після вилучення Олександра Сметаненка, але зуміли втримати переможний рахунок.

Після двох турів “Суми” мають три набранних очки. Згідно з календарем турніру, наступний тур підопічні Ярослава Пєсоцького пропускають.

“Сумчани, з Днем міста Вас! Цю перемогу команда дарує усім Вам! Гравцям було нелегко сьогодні, традиційно з “ДЕ Трейдингом” у нас важкі матчі, але ми зібралися і зробили усе, щоб цей день був по-справжньому святковим”, – заявив президент АФФК “Суми” Ігор Черненко.

“ДЕ Трейдинг” – “Суми” – 2:3

“ДЕ Трейдинг”: Гурко – Калуков, Катеринін, Іванов, Шпигар, Дзюба, Виставной, Скубченко. Сагайдачний, Щербак, Мозговий.

АФФК “Суми”: Балухта – Ігумнов, Волков, Гурєєв, Власенко, Зеленкевич, Сметаненко, Зеленський, Ессаргіні, Нагорний, Пимоненко, Расторгуєв, Кефа – Пєтухов.

Голи: Катеринін, 3, Сагайдачний, 26 – Ессаргіні, 13, Волков, 22, Сметаненко, 24.

Попередження: Іванов, 4, Дзюба, 36 – Сметаненко, 1, Зеленський, 37

Вилучення: Сметаненко, 25

На 19-й хвилині Сагайдачний не реалізував дабл-пенальті (вище воріт).