Збірна України з футзалу стала чемпіоном світу серед спортсменів з вадами зору
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/78173091_2876400292391991_7289296139742871552_n.jpg)
Збірна України з футзалу з вадами зору, яка у своїй більшості сформована з сумських гравців, та повністю базується у нашому місті у третє премогла на чемпіонта світу! Також відзначимо, що всі три тренери теж сумчани, а саме Ігор Кравченко, Володимир Гладов та Микола Чхайло.
У фіналі наші хлопці перемогли Англію зрахунком 6-2. А на шляху до фіналу здолали опір Туреччини – 4-0, Росії – 4-0, Італії 8-1, Англії 3-0, Іспанії 5-0 та Японії 6-0.
Асоціація футзалу Сумщини висловлює щірі вітання з нагоди перемоги на світовій першості!
Прес-служба АФС