З днем народження, Костянтине Олексійовичу!
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-601a5f70b2736d91eb1752758fd1bcd71b5ef851a9f272b0aec8bb77075c38bb_6f05aebee8fe1fbd-683x1024.jpg)
Сьогодні, 17 листопада, свій 65-ий День народження святкує великий прихильник футзалу, людина, яка бере активну участь у розвитку цього виду спорту у нашому регіоні, Левчак Костянтин Олексійович!
Асоціація футзалу Сумщини щиро вітає Костянтина Олексійовича зі святом та бажає міцного здоров’я, сімейного затишку, достатку, благополуччя, а також підкорення нових вершин для улюблених команд!
Дякуємо Вам за допомогу в розвитку футзалу в місті та на території Сумської області!