З Днем народження, Андрію Вікторовичу!
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/434166214_941257047402645_5074508886831321338_n-1024x683.jpg)
Сьогодні, 29 квітня, свій День народження святкує голова Асоціації футболу Сумської області Андрій Прохорович.
Від імені колективу Асоціації футзалу Сумщини та усієї футзальної спільноти щиро вітаємо Андрія Вікторовича з Днем народження та бажаємо йому міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку, злагоди та успіхів у подальшій діяльності на користь розвитку футболу у нашому регіоні!