Асоціація футзалу Сумщини

Ярослав Пєсоцький: “Жереб нормальний. У півфіналі слабких команд не буває”

Головний тренер АФФК “Суми” Ярослав Пєсоцький у бесіді із пресслужбою клубу розповів про власні враження від жеребкування “Фіналу чотирьох” Кубку України та про кадрові новини.

“Жеребкування, вважаю, нормальне. У півфіналі Кубку говорити про вдалий чи невдалий жереб нелогічно. Усі команди, що потрапили до цієї стадії турніру, по-своєму сильні та незручні суперники. Ми розуміємо силу “ХІТа”, віддаємо належне цій команді. Остання гра чемпіонату з ними показала, що боротися можна, хоча у суперника уже була і не та турнірна мотивація. Думаю, ми також можемо здивувати суперника. Хоча турнір, скоріше за все, відбудеться без уболівальників, але фактор свого паркету нам також повинен зіграти на руку. У цьому залі ми знаємо майже все, чого не скажеш про “ХІТ”, – заяви Ярослав Пєсоцький.

“Після жеребкування ми пильніше почали розбирати гру суперника і тренувальний процес підлаштували якраз до стилю гри киян. Що стосується кадрової ситуації, то, на жаль, є втрати. Навряд чи зможе зіграти Сітнер, який отримав травму у Херсоні перед серією із “Продексімом”, точно не зіграє Кефа, пошкодження якого виявилося серйознішим, ніж ми думали спочатку. Наразі індивидуально працює Віталій Катеринін, але він повинен бути готовим до п’ятниці”, – додав тренер.

2 та 3 квітня у легкоатлетичному манежі СумДУ відбудеться “Фінал чотирьох” FavBet Кубку України з футзалу.

У п’ятницю відбудуться два півфінальні матчі. Спочатку о 13 годині на майданчик вийдуть “Продексім” (Херсон) та харківський “Моноліт-Viva Cup”. А о 16 годині господарі майданчику АФФК “Суми” зіграють з київським “ХІТом”.

У суботу о 14 годині відбудеться фінал турніру. Нагадаємо, згідно з регламентом Кубку, матч за третє місце не передбачений.

Пряма трансляція турніру відбудеться на телеканалі “Спорт 1” та ютуб-каналі Асоціації футзалу України.

Коментарі закриті.