Асоціація футзалу Сумщини

Ярослав Пєсоцький: “Маю надію, що АФУ знайде десяту команду в Екстра-лігу”

Головний тренер АФФК “Суми” Ярослав Пєсоцький у інтерв’ю клубній пресслужбі розповів свою думку стосовно жеребкування календаря Екстра-ліги наступного сезону.

Нагадаємо, цьогоріч команди вперше зіграють у три кола, а у першому турі сумчани прийматимуть львіську “Енергію”. Повна версія календаря доступна за посиланням.

“Складно наразі давати об’єктивну оцінку самому жеребкуванню. Якісь висновки можна робити уже після того, як буде зіграна певна кількість матчів, і логічно буде сказати, вдале воно було чи ні. Але, напевно, згадувати про це уже ніхто не буде.

Зараз процес підготовки до нового сезону йде повним ходом. Ми завжди іхм говоримо (і сьогоднішнє інтерв’ю – не виняток): яким би не було жеребкування, все залежить лише від нас і від якості зробленої нами роботи.

На мою думку, позитивний момент те, що ми зіграємо перший матч вдома. Дуже хотілося розпочинати в Сумах, де нас зможуть підтримати рідні, близькі, сумські фанати та любителі футзалу.

На жаль, немає десятої команди, не хотілось би пропускати тури, але нічого не поробиш. У нас виникає така ситуація, що тільки війдемо в сезон, а в третьому турі – пауза. Маю надію, що АФУ зможе знайти десяту команду, яка буде відповідати рівню Екстра-ліги. А такі команди в Україні точно є”, – сказав Пєсоцький.

Коментарі закриті.