Асоціація футзалу Сумщини

Всеукраїнський фінал Аматорської футзальної ліги України, Сумщина представлена трьома колективами

З 29 по 31 березня відбудеться Всеукраїнський фінал АФЛУВідбулось жеребкування групового етапу Всеукраїнського фіналу АФЛУ, який відбудеться з 29 по 31 березня у Львові на «Боско-Арені» та Палаці спорту «Галичина».

Одразу три колективи будуть представляти Сумщину на турнірі: “Явір” Краснопілля, “МХП-Урожайна країна” Ромни та “Вікторія” Липова Долина.

29 березня: Відбудеться перший етап, під час якого будуть зіграні матчі в рамках груп за форматом «кожен з кожним». Наприкінці 1-го етапу з Груп A-C перші 2 команди з найкращими результатами пройдуть у Вищу лігу. Із Групи D у Вищу лігу попадуть перші 3 команди. Чотири команди, які не пройдуть у Вищу лігу – змагатимуться за трофей Першої ліги АФЛУ

30 березня: Розпочнеться другий етап, під час якого будуть утворені три групи Вищої ліги по три команди в кожній. Путівку в півфінали здобудуть перші місця кожної групи та найкраща друга команда серед трьох груп. В Першій лізі будуть зіграні два півфінали.

31 березня: Заключний третій етап, під час якого будуть розіграні два півфінали та ФІНАЛ Вищої ліги АФЛУ. В Першій лізі відбудуться матч за 3 місце та ФІНАЛ

Коментарі закриті.