Визначились три півфіналіста Кубка Сум з футзалу

Цієї суботи визначились 3 півфіналісти розіграшу Кубку міста АФС. Долю останньої путівки визначать Lex VSK та Динамо найближчим часом.

Досить швидкий темп гри запропонували нам команди з самого початку зустрічі, почергово створюючи моменти у воріт одна одної. Гарні моменти мали Стрибак, Чеглов. Натомість у Хімпрому могли відзначатись Савченко, Козуб та Дрога. Настирність «педагогів» окрім моментів і вплинуло і на кількість порушень, і вже на 14-ту хвилину підопічні Кравченко мали 5 командних фолів. На останній хвилині Курило отримав чудовий шанс вийшовши «на побачення» з голкіпером Технології, але не зумів його переграти. На перерву команди так і пішли за нульової нічиєї.

Після перерви команди особливо не змінили картинку гри, але вже з голами. Петраков розхитав на фланзі захисника, і продерся до лицьової, звідки прострілив, і перед воротами Окопний виявився спритнішим за захисника і переправив м’яч у рамку – 1:0. Після цього Сумихімпром перебрав ініціативу, але без результативно. Технологія натомість відповідала гострими контратаками. Чудову нагоду мав Довгополов, якого вивів на ударну позицію Мисловський, але Денис не влучив у площину воріт. Дитяча помилка Чеглова при розіграші ауту дала можливість Расторгуєву зрівняти рахунок, і Андрій нею скористався. Основний час закінчився нічиєю 1:1 і долю путівки до півфіналу мала вирішити футбольна лотерея.

Влучнішими були гравці Сумихімпрому, за що і отримують квиток у півфінал.

Технологія – Сумихімпром-СДПУ 1:1 (0:0). Післяматчеві пенальті: 1:3

Голи: Окопний (30) – Расторгуєв (47). З/П.: Пацюк – Яценко, Бугай, Расторгуєв. Н/П: Чеглов.

Арбітри: Ігумнов Д., Тюрін О. Хронометрист: Новіков М.

Як і у попередній зустрічі команди з перших хвилин почали високий пресинг і жорстка боротьба на кожній ділянці майданчику тому підтвердження. Відкрили рахунок футболісти Спартака, але фол у власному штрафному не надовго давав їм перевагу у рахунку. З точки відзначився Кобушко. Після цього команди трохи збавили тем, але від цього гострота моментів не стала меншою. До 17 хвили рахунок залишався нічийним поки не настала  «хвилинка Спартака». Спочатку Корсун, а за момент Олешко збільшують перевагу своєї команди до двох м’ячів. На це підопічні Пасько відповіли голом Жиловця. Ще до перерви гравці Спартака мали можливість знову збільшити перевагу – Сервіс Люкс заробив шостий фол, але Корсун не зміг переграти голкіпера з 10-ти метрів.  А ось після перерви «перевізникам» вдалося зрівняти рахунок зусиллями все того ж Жиловця. Після цього інтенсивність гри знову знизилась, адже ціна помилки була дуже високою. Хоча гострих моментів вистачало. За 10 хвилин до закінчення основного часу команди обмінялися голами. Спочатку Гавриленко вивів Сервіс Люкс уперед, а за мить Олешко зрівняв рахунок, і «відсвяткував» на гірчичник. Здавалось, що, як і у минулій парі доля путівки буде вирішуватись у серії післяматчевих пенальті, але проти такого розкладу був Параконний, який за хвилину вирвав перемогу для своєї команди.

Спартак – Сервіс Люкс 5:4 (3:2).

Голи: Параконний (2,49), Корсун (17), Олешко (18,40) – Кобушко (6 пен), Жиловець (21,28), Гавриленко (40).

Попередження: Олешко – Жиловець.

Арбітри: Пєсоцький Я., Ігумнов Д. Хронометрист: Новіков М.

На відміну від попередніх ігор команди розпочали зустріч досить обережно,  розвідкою. Ближче до середини першої половини ініціатива почала переходити до гравців Рятувальника, але до взяття воріт справа так і не доходила. На численні атаки представників Ромен «перці» відповідали малочисленними контрвипадами, але теж безуспішно. До 17 хвилини підопічні Салівона нахваталися 5 командних фолів і почали діяти трохи обережніше як у нападі, так і захисті власних воріт. Чудові моменти мали Прокопчук та Завгородній, але як зазначалось раніше, змінити нулі на табло так і не вдалося. За хвилину до закінчення першої половини дві нагоди мав Чухненко, але в обох ситуаціях надійно зіграв Кириленко.

Після перерви дався взнаки рівень підготовки команд. На високий темп заданий Рятувальником Пепперс відповідали надійною грою в захисті та голкіпера. Саме Віктор Кириленко досить надійно грав на останньому рубежі, чим залишав свої ворота недоторканими. А гравці Рятувальника все активніше і активніше проводили свою гру біля штрафної суперника. Чудову нагоду мав Дмитро Бараннік вийшовши віч-на-віч з голкіпером, але Кириленко знову зіграв надійно. Ігрові емоції потроху зростали, що і вилилось в жорсткий фол від Чухненка, і невеличку штовханину згодом. Після цього «перці» потроху відсунули гру від своїх воріт чим і перевели гру в серію післяматчевих пенальті. Нажаль для підопічних Карацюби лотерея виявилась невдалою, і далі крокує більш досвідчений Рятувальник.

Рятувальник – Star Peppers 0:0 (0:0). Післяматчеві пенальті: 4:3

З/П: Гайван, Бараннік, Колеснік, Завгородній – Нікіфоров, Піскун, Роман. Н/П: Анцибор – Войтенко, Кірієнко.

Попередження: Завгородній, Чухненко – Кірієнко.

Арбітри: Пєсоцький Я., Тюрін О. Хронометрист: Новіков М.