Асоціація футзалу Сумщини

Вища ліга Чемпіонату Сумської області. Анонс дванадцятого туру

В субботу, 18 лютого стартує дванадцятий тур Вищої ліги. Який буде дещо неповним, адже гра Громада “Попівська сільська рада” – “Сумиобленерго” перенесена. Як завжди матчі відбудуться у Палаці студентського спорту СумДУ.

Субота / 18 лютого / Палац студентського спорту СумДУ

15:00 “Технологія-Агросвіт” – “Сумигаз”

Відкривати дванадцятий тур буде лідер чемпіонату “Технологія-Агросвіт”, яка продовжує перемагати  всіх своїх суперників і головним питанням являється чи вдасться їм закінчити чемпіонат без поразок. Зупинити її спробує “Сумигаз”, який до початку чемпіонату був одніє із команд яка повинна була нав’язати боротьбу “Технології”, адже склад “газовиків” дозволяв їм це робити, але не завжди вони збирались в оптимальному складі, плюс декілька мінімальних поразок, і лише четверта сходинка в чемпіонаті з шістнадцяти очковим відставанням від першої позиції. В першому колі “аграрії” без проблем впорались з “Сумигазом” – 5:1. При чому це одна з небагатьох перемог підопічних Максима Мисловського з перевагою більше, ніж в один-два м’яча. За рахунок чого Бурдюг і компанія спробують щось змінити в цій грі сказати важко, тому спрогнозуємо чергову перемогу “Технології-Агросвіт”.

Прогноз на гру 5:2

16:00 “Явір” Краснопілля – “Третій тайм”

Напевне одне з найбільш цікавих і непередбачуваних протистоянь цього туру. Краснопільці набрали чудовий хід, перемагаючи вже чотири тури поспіль, знаходяться на третій сходинці чемпіонату, відстаючи від других “Токарів” лише на один заліковий пункт, маючи при цьому гру в запасі. Яку вони до речі проведуть цієї неділі о 12:00. “Третій тайм” дещо забуксував в останніх турах, програвши “Технології” та Громаді “Попівська сільська рада”. Це суттєво погіршило їх турнірне положення, і відкинуло на шосту сходинку турнірної таблиці. Та списувати з рахунків їх ще точно зарано, тим паче пам’ятаючи першу зустріч цих команд, де “Третій тайм” вигравав 2:0, але вилучення Петухова і Супруна не дали змогу втримати переможний рахунок. В порівнянні з тою грою, “Явір” підсилився голкіпером Харченком, з яким результати команди значно покращились, і звична гра з п’ятим від “краснопільців” відійшла на другий план. Натомість підопічні Паська продовжують періодично підключати Петухова, працює це з перемінним успіхом. Як буде цього разу дізнаємося вже у суботу.

Прогноз на гру 3:3

17:00 “Lex VSK” – “Україна”  Токарі

М’яко кажучи не в найкращій формі перебувають зараз команди. Чотири тури поспіль не знають вони смаку перемог. “Україна” таке враження до сих пір не може відійти від поразки “Явіру”  у восьмому турі, після якого результати команди не вражають, ще одна програна гра та дві нічиї. І реальна загроза втратити другу позицію у турнірній таблиці, яку вони утримують починаючи ще з третього туру. У “Lex VSK” становище набагато гірше, чотири поспіль програні гри, і дев’яте місце в лізі, випереджаючи останнє “Сумиобленерго” лише за різницею забитих – пропущених. В останній своїй грі втратили перемогу над “КомпСервісом” виграючи по ходу поєдинку 2:0, але воно й не дивно, адже все таки п’ятьох польових гравців замало для здобуття перемог у Вищій лізі. В грі першого кола перемогу здобув колектив з Токарів, приблизно такого результату очікуємо і від цього поєдинку.

Прогноз на гру 1:4

18:00 “Сумихімпром-СДПУ” –  “CompService”

Завершуватимуть суботній цикл матчів Вищої ліги “Сумихімпром-СДПУ” та “CompService”. Останні минулого туру нарешті прервали свою безвиграшну серію, обігравши “Lex VSK” і  приблизились до команд, що боряться за медалі Вищої ліги, для загострення конкуренції потрібно перемагати і зараз, й тоді відстань між цими командами сягатиме лише один пункт. Також “комп’ютерники” повинні бути досить заведені, пам’ятаючи минулу зустріч цих команд. Нагадаємо, що саме “СДПУ” тоді зупинив “КомпСервіс”, який непогано розпочав чемпіонат, також виграв і перший тайм у студентів, та на всю гру підопічних Тюріна тоді не вистачило. Зараз “Сумихімпром” фізично здається ще більш готовим, ніж в першому колі. В минулому турі на рівних зіграли з “Технологією-Агросвіт”, посеред тижня розібралися з “Сумигазом” в Кубку Сумської області. Тож в принципі зараз вони виглядають дуже непогано, і в цій грі повинні брати три залікові пункти.

Прогноз на гру 4:2

Коментарі закриті.