Відбулось засідання КДК АФС
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/81j7UmLX92A-1.jpg)
Контрольно-дисциплінарний комітет Асоціації футзалу Сумщини виніс рішення по матчу зимового чемпіонату Сумської області з футзалу 9.12.2023 “Brocar-Star Peppers” – “МХП-Урожайна країна”:
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-7-724x1024.png)
Контрольно-дисциплінарний комітет Асоціації футзалу Сумщини виніс рішення по матчу зимового чемпіонату Сумської області з футзалу 9.12.2023 “Brocar-Star Peppers” – “МХП-Урожайна країна”: