Відбір до Євро-2022. Україна – Данія. Пряма трансляція

Після «виїзної» перемоги над данцями українцям треба знову досягати успіху в Запоріжжі.

Як відомо, обидва матчі відбіркового турніру на чемпіонат Європи з національною збірною Данії, наша команда в ці дні проводить на своєму майданчику. Чому так сталося, про це ми детально писали напередодні. І ось перший із двох поєдинків вже відбувся, причому номінальними господарями вважалися данці.

До перерви довгий час на табло Палацу спорту «Юність» горіли цифри 1:1. І тільки під завісу тайму завдяки автоголу Вейса нашій збірній вдалося піти на відпочинок, ведучи в рахунку з мінімальною перевагою. Втім відразу після перерви підопічні Олександра Косенка зуміли остаточно змінити хід матчу на свою користь (двічі відзначився Абакшин), а закріпив успіх українців в самій кінцівці другого тайму Фаренюк.

В підсумку 6:2 на користь збірної України і в четвер, 8 квітня суперники знову зустрінуться один з одним. Тепер турнірна таблиця в групі 1 виглядає так:

Група 1.
1. Хорватія 4 матчі, 4 перемоги, 0 нічиїх, 0 поразок, 12 очок, різниця м’ячів 18 – 6
2. Україна 4, 2, 0, 2, 6, 20 – 15
3. Данія 4, 1, 0, 3, 3, 8 – 14
4. Албанія 4, 1, 0, 3, 3, 8 – 19

Зрозуміло, що дотягнутися нам до першого місця вже не вдасться. Але у разі повторної перемоги над датчанами ми практично гарантуємо собі друге місце. Нагадаємо, що шість найкращих команд, які займуть другі місця у восьми групах, відразу виходять до фінальної частини чемпіонату Європи, а ще дві збірні, які не увійдуть в цю шістку, розіграють між собою додаткову путівку на Євро.

Тож шанси пробитися до фінального етапу у збірної України залишаються досить непогані. Головне, треба уважно і зібрано провести повторну гру з датчанами і, по можливості, поліпшити різницю забитих і пропущених голів.

Заявка збірної України:

Воротарі: Кирило Ципун («Продексим»), Олександр Сухов («ХІТ»), Назарій-Зіновій Войтович («Енергія»)
Універсали: Сергій Малишко («Сталиця»), Олег Єрьомін («Вітен»), Володимир Разуванов («Динамо»), Михайло Зварич, Ігор Корсун, Петро Шотурма (всі – «Продексим»), Олександр Педяш, Сергій Журба (обидва – «ХІТ»), Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Данило Абакшин, Артем Фаренюк (всі – «Ураган»).