VBET Кубок України з футзалу 2022/2023: “Рятувальник” виходить у півфінал
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/KU-2023.jpg)
Сьогодні, 27 квітня, стартували поєдинки 1/4 фіналу VBET Кубка України сезону 2022/2023. Роменський “Рятуальник” зустрічався на майданчику з Львівським колективом “Галицька здоба”. Фінальна сирена зафіксувала перемогу роменчан з рахунком 9:4. Дублями відзначились Дмитро Баранник та Олександр Колесник, та по одному разу засмутили суперників Антон Кончаков, Олексій Прокопчук, Валерій Гайван, Владислав Радченко та Олександр Сіріцький.
Вітаємо колектив Ігора Салівона з виходом до 1/2 фіналу Кубку України.