У вівторок стартує XXVII різдвяний турнір пам’яті Володимира Танькова
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/tankov-728x1024.jpg)
У вівторок, в спортивному залі інституту фізкультури стартує вже XXVII різдвяний, традиційний турнір пам’яті Володимира Танькова. Цього року кубок виборюватимуть 6 команд, до традиційних колективів СКІФ, Випускники, Кадети (Барса 2005), доєднаються вже не однаразові учасники Компсервіс та Технологія, і дебютує Сумигаз. Початок матчів у вівторок о 9.00
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/tankov-2-724x1024.jpg)