У середу, 1 листопада, завершується прийом заявок на участь у Чемпіонаті Сумської області з футзалу
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/AFS_mod-1024x970.png)
У середу, 1 листопада, завершується прийом заявок на участь у Чемпіонаті Сумської області з футзалу, який повинен розпочатися вже цими вихідними. Попередньо, виявили бажання прийняти участь біля 40 команд, які будуть розділені на декілька ліг. Тож, в середу, стане відома остаточна кількість учасників Чемпіонату.
З приводу оформлення заявкової документації – 050 6830966 Анатолій Павлович
Заявку можна подати на пошту АФС futsal.sumy@gmail.com