Асоціація футзалу Сумщини

Символічні збірні сьомогу туру + статистичні дані

Вища ліга:

Найшвидший гол туру – Пустовойт Ілля (Технологія-Агросвіт) – Іллі знадобилося менше хвилини, щоб відкрити лік голам у матчі проти Сумиобленерго.

Найпізніший гол туру – Гончаренко Андрій (Явір Краснопілля) – четвертий номер краснопільчан скоротив рахунок у матчі проти СК Поліцейських Сумщини фактично перед самим завершенням матчу.

Всього в 7-му турі було забито 26 голів, що становить 5,2 голи на матч.

Протягом вік-енду 19 різних гравців відзначилися голом – з них 1 оформив покер, та 2 гравці записали до свого активу хет-трик.

Арбітрами на матчах Вищої ліги було показано – 9 жовтих та жодної червоної, а також зафіксовано 1 пенальті (реалізовано).

Чотири команди, що першими відкривали рахунок у підсумку здобули перемогу. (ще в одній грі голів не забивали)

Перша ліга:

Найшвидший гол туру – Данилюк Назар (ФК Балу), відзначився у воротах Спартака на 9 хв.

Найпізніший гол туру – Тихоненко Павло (Спартак) – скоротив рахунок у матчі з ФК Балу за кілька секунд до фінального свистка.

Всього в 7-му турі було забито 22 голи, 5,5 голи/гру.

Протягом вік-енду 19 різних гравців відзначилися голом – з них 1 оформив хет-трик, та 1 гравець записав до свого активу дубль.

Арбітрами на матчах Першої ліги було показано – 2 жовті та 1 червону картку, а також призначено 1 пенальті (реалізовано), та 1 дабл-пенальті (не реалізовано)   

Три з чотирьох команд, що першими відкривали рахунок у підсумку здобули перемогу.

Друга ліга:

Найшвидший гол туру –  Сусік Костянтин (Оріон) – відзначився голом на 2 хвилині зустрічі з Елітбудом.

Найпізніший гол туру – Лісовицький Віталій (Лебединські ковбаси) – забив фактично перед завершенням матчу з Монолітом.

Всього в 7-му тур, командами Другої ліги було забито 80 голів, що становить 7.2 голи на матч. (без урахування результату матчу Хлібодар – Колос Северинівка)

Протягом вік-енду 56 різних гравців відзначилися голом – серед них 1 оформив покер, 3 гравці зробили хет-трик, та 10 записали до свого активу дубль. Також в турі було зафіксовано 5 автоголів.

Арбітрами на матчах  Другої ліги було показано – 19 жовтих та жодної червоної картки, а також призначено 4 пенальті (всі реалізовано) та 5 дабл-пенальті (лише 1 спроба вдала)

Вісім з одинадцяти команд, що першими відкривали рахунок у підсумку здобули перемогу.

Коментарі закриті.