Асоціація футзалу Сумщини

Символічні збірні одинадцятого та дванадцятого турів + статистичні дані

Вища ліга:

Найшвидший гол туру – Станіслав Смоляк  (Україна Токарі) – відзначився голом у воротах СумДУ на 6 хв.

Найпізніший гол туру – Ярошенко Артем (Україна Токарі) – відзначився голом за кілька секунд до завершення матчу проти СумДУ

Всього в 12-му турі результативність команд у порівнянні з минулим тижнем виросла (не без допомоги Україна Токарі, котрі наколотили своїм суперникам 10 голів). Всього було забито 27 гол, що становить 5.4 голи на матч. ( для порівняння числа 11 туру -21 забитий, 4.2 голи/гру)

Протягом вік-енду 22 різні гравці відзначилися голом – один із них оформив хет-трик, троє із них записали на свій рахунок дубль.

Арбітрами на матчах Вищої ліги було показано – всього 6 жовтих та жодної червоної картки. А також призначено 1 пенальті (реалізовано), та 1 дабл-пенальті (нереалізовано)

Чотири команди, що першими відкривали рахунок у підсумку здобули перемогу.

Україна Токарі та СумДУ, повторюють найбільш результативний матч сезону – 10:1.

Команда Газмережі СФ –  закінчує свою переможну серію на позначці в 6 матчів.

Перша ліга

Найшвидший гол туру: – Линник Артем (Brocar-Star Peppers) – відкрив рахунок у зустрічі з Спартаком вже на 4 хвилині.

Найпізніший гол туру: – Шумаков Олександр (МХП-Урожайна країна) – відзначився голом на 48 хвилині зустрічі із ФК Балу.

Всього в 11 турі було забито – 36 голів, що становить 9 голів за матч. ( що являється найкращим показником ліги в цьому сезоні)

Протягом вік-енду  22 різні гравці відзначилися голом – 1 із них записав до свого активу одразу 8 голів, 1 оформив хет-трик, 4 гравці, оформили дубль, та був зафіксований 1 автогол.

Арбітрами на матчах 11 туру було показано – 6 жовтих та жодної червоної картки, а також призначено 1 пенальті ( не реалізовано)

Три  із чотирьох команд, що першими відкривали рахунок у підсумку здобули перемогу.

Brocar-Star Peppers та Спартак зіграли найрезультативніший матч в сезоні, забивши 20 голів за одну гру.

P.S. – хоча здавалося, що перевершити показник першого туру коли в матчі Спартака та МХП-Урожайної країни було забито 19 голів, було неможливим.  

Друга ліга

Найшвидший гол туру: – Балинський Едуард (Likarske) –  на другій хвилині відкрив рахунок у зустрічі з Сумиобленерго-КПР

Найпізніший гол туру: Тетянченко Артем (Грифони) – відзначилися забитим м’ячем за секунду до фінального свистка

Всього цього вік-енду було забито – 100 голів!!! що становить 8.3 голи за матч. Даний показник являється найкращим у сезоні, перевершивши на 11 голів попередній рекорд, що було встановлено в 9 турі.

Протягом одинадцятого туру 62 різні гравці відзначилися голом – 2 із них оформили покер, 10 гравці  записали до свого активу хет-трик!!!, та 11 гравців відзначилися дублем. Також одного разу, було зафіксовано автогол.

Арбітрами на матчах Другої ліги було показано – 15 жовтих та жодної червоної картки. А також призначено 1 дабл-пенальті (нереалізовано)

Коментарі закриті.