“Суми” зіграють із “Продексімом” у суботу
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/izobrazhenie_viber_2021-03-18_09-44-24-1024x724.jpg)
У суботу, 20 березня, наша команда проведе третій матч серії плей-оф першого раунду Екстра-ліги проти херсонського “Продексіму”. Наразі рахунок 2-0 на користь чинного чемпіона України.
Матч відбудеться у спортивному комплексі Сумського державного педагогічного університету, початок гри – о 13.00.
Станом на 18 березня, глядачам дозволено відвідувати матчі чемпіонатів України, враховуючи карантинні обмеження. У суботу ми можемо заповнити трибуни на 50%, тобто, на гру дозволено прийти 200 уболівальникам. Нагадаємо, усі шанувальники футзалу мають бути у захисних масках та дотримуватися соціальної дистанції півтора метра під час перегляду гри. У випадку карантинних обмежень з боку місцевої влади щодо зміни правил відвідування спортивних заходів, ми повідомимо на нашому сайті додатково.
Залишайтеся здоровими!
Посилання на онлайн-трансляцію гри буде опубліковане пізніше.