“Суми” вийшли у плей-оф Екстра-ліги
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/120288694_714599149092974_7503803975736351880_o-1024x684.jpg)
АФФК “Суми” після перемоги “ІнБеву” у матчі з “Соколом” (3:2) залишився на восьмому місці Екстра-ліги та потрапив у плей-оф турніру. На стадії 1/4 фіналу підопічним Ярослава Пєсоцького дістався чинний чемпіон країни – херсонський “Продексім”, який завершив регулярний чемпіонат на першому місці.
Матчі плей-оф розпочнуться у березні, про дату, час та місце проведення зустрічей ми повідомимо на сайті додатково.