“Суми” в овертаймі програли “Продексіму”

“Суми” у другому матчі плей-оф Екстра-ліги на виїзді поступилися херсонському “Продексіму” (2:3). Вирішальний м’яч Петро Шотурма забив на восьмій хвилині екстра-тайму. У складі сумської команди забивали Роман Зеленський та Дмитро Ігумнов (з пенальті), у господарів, крім Шотурми, відзначалися Михайло Волянюк та Дмитро Сорокін.

Після цього матчу рахунов у серії став 2-0, і тепер команди наступну гру проведуть у Сумах. Про дату, час та місце гри повідомимо додатково.

“Продексім” – “Суми” – 3:2

“Продексім”: Ципун – Даніель, Скорий, Клаудіньо, Зварич, Шотурма, Сорокін, Роніньо, Білоцерківець, Моспан, Корсун, Бессалов, Варгас.

“Суми”: Балухта – Зеленський, Зеленкевич, Сметаненко, Катеринін, Ігумнов, Фетько, Гурєєв, Острога.

Голи: Волянюк, 16, Бессалов, 33, Шотурма, 48 – Ігумнов, 4 (з пенальті), Зеленський, 20

Попередження: Даніель, 2, Корсун, 15, Сорокін, 19, Зварич, 45 – Катеринін, 7, Фетько, 35