“Суми” поступилися “Продексіму” і завершили сезон в Екстра-лізі

АФФК “Суми” в третьому матчі плей-оф Екстра-ліги поступився вдома “Продексіму” – 1:4 і завершив для себе виступи у чемпіонаті.

Початок гри був за сумчанами, які дуже вдало діяли другим номером. Кількі хороших моментів не використали Фетько та Зеленський, після удару Катериніна врятував Ципун.

Херсонці до перерви змогли забити двічі. Спочатку Роніньо класн піймав мяч на ногу після стандарту, а потім Клаудіньо пробив між ніг Катериніну і м’яч зайшов точно під стійку.

Після перерви “мельники” ще раз змогли вдало розіграти аут, тепер уже відзначився Корсун, а четвертий гол на рахунку Сорокіна після класної підсічки. Єдине, що спромоглися господарі – гол Остроги після розіграшу п’ятого польового.

“Суми” – “Продексім” – 1:4

“Суми”: Балухта – Зеленський, Зеленкевич, Сметаненко, Катеринін, Ігумнов, Фетько, Гурєєв, Острога – Пєтухов.

“Продексім”: Ципун – Даніель, Скорий, Клаудіньо, Зварич, Шотурма, Сорокін, Роніньо, Білоцерківець, Моспан, Корсун, Бессалов, Варгас.

Голи: Острога, 39 – Роніньо, 14, Клаудіньо, 20, Корсун, 22, Сорокін, 27.

Попередження: Зеленський, 14 – Моспан, 8, Варгас, 14