“Суми” поступаються “Eldorado” у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України

АФФК “Суми” у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України вдома поступилися київській аматорській команді “Eldorado” (2:3).

У складі нашої команди у другому таймі відзначилися Дмитро Ігумнов (з пенальті) та Яссін Ессаргіні, у киян забивали Олександр Шамотій, Артем Шундрик та Максим Солонина.

Із самого початку гри було помітно, що ініціатива перейшла на сторону гостей. Господарі дуже багато помилялися під час контролю м’яча і нічого не могли створити біля чужих воріт. Не можна сказати, що кияни турбували Пєтухова, але матч йшов до першої помилки, і її припустилися підопічні Івана Скіцка. Шамотій після розіграшу ауту отримав м’яч на лівому фланзі, і носком пробив на силу, а Пєтухов не встиг виставити руки.

Недовго чекали глядачі і другого пропущеного м’яча. Знову провал, тепер справа, прохід по флангу, і Шундрик без проблем замкнув простріл вздовж воріт.До перерви у господарів був лише один реальний шанс відігратися, коли Зеленський класно убрал суперника на замасі в пробив у правий кут – Ільків встиг перевести м’яч у каркас.

Після перерви на майданчику замість Пєтухова з’явився Сітнер, господарі почали давити на чужі вороті, і змусили киян помилитися. У простій ситуації Острога зумів підставитися у чужому штрафному майданчику, і суперник разом із м’ячем виніс в аут і ногу Руслана. Пенальті – і Ігумнов скоротив різницю в рахунку.

Здавалося, у такій ситуації команді Скіцка потрібно йти і добивати суперника, але замістть цього отримали ще один гол у свої ворота. Цілик помилився у центрі майданчику, перехват, швидка атака, і Солонина реалізував вихід один на один із Сітнером.

По такій грі, будемо відтвертими курйозний м’яч Яссіна повернув інтригу в матч, але на більше “Сум” не вистачило, хоча можливості забити були і у Катериніна, і у того ж Яссіна, проте рахунок залишився незмінним. 2:3 – і тепер потрібно їхати до столиці з думками про різницю в один м’яч, яку треба відігрувати.

Але спершу – важлива гра з “ІнБевом” у чемпіонаті, де буде розігруватися путівка в плей-оф Екстра-ліги.

Матч-відповідь відбудеться у Києві на початку наступного місяця, базова дата – шосте лютого.

Повністю протокольні дані матчу будуть пізніше.

АФФК “Суми” – “Eldorado” – 2:3

АФФК “Суми”: Пєтухов (Сітнер) – Зеленський, Зеленкевич, Катеринін, Ессаргіні – Кефа, Цілик, Фетько, Острога – Ігумнов, Сметаненко, Гурєєв.

“Eldorado”: Ільків – Науменко, Киян, Омельченко, Шамотій, Солонина, Медвідь, Мельник, Фещенко, Шундрик – Клименко, Рахметов.

Голи: Ігумнов, 24 (з пенальті), Ессаргіні, 33 – Шамотій, 13, Шундрик, 16, Солонина, 29

Попередження: Ессаргіні, 23, Зеленський, 27, Ігумнов, 35 – Шамотій, 23, Медвідь, 24, Шундрик, 31, Солонина, 32