“Суми” на останніх секундах втрачають перемогу з “ІнБевом”

АФФК “Суми” у матчі 17-го туру Ектра-ліги вдома не зміг переграти житомирський “ІнБев” (2:2).

Гра з перших хвилин проходила з перевагаю господарів. Як зазначав Іван Скіцко до гри, “Суми” будуть намагатися грати першим номером, і це виходило достатньо непогано. Мельнику доводилося частенько виручати команду, особливо після швидких атак сумчан, зокрема, коли свої шанси не використали Катеринін та Фетько. Але саме Віталій зміг доборотися за м’яч на правому краю, віддати далі на партнера, простріл вздовж воріт – і Зеленський в дотик надіслав м’яч у сітку.

На цьому господарі не заспокоїлися у першому таймі, пішли забивати ще, але ледве самі не пропустили гол у відповідь від Семенченка. Загалом кінцівка тайму пройшла дуже сумбурно, і добре, що господарі не отримали м’яч у роздягальню.

Початок другої половини був ідеальним для команди Скіцка. За 5 хвилин житомиряни встигли нахвататися п’ять фолів, а у цей час Андрій Цілик забив класним прямим ударом зі штрафного. Після цього господарі не використали ще кілька гарних нагод, зокрема удар Ессаргіні у стійку можна згадати.

Михайло Соколовський ризикнув і почав за 12 хвилин до завершення гри грати з п’ятим польовим. Не можна сказати, що гості дуже багато створювали, але біля їх володінь взагалі нічого не відбувалося. Хіба що Ессаргіні дальнім ударом не влучив у порожні ворота. Інтригу у гру за шість секунд до кінця повернув Бланк, якому вдався класний удар із середньої відстані, а перевернув уже з ніг на голову Семенченко, який в дотик замкнув простріл вздовж воріт.

За 35 секунд, які залишалися до кінця, господарі так нічого створити і не змогли. Прикро, що три очки, які були майже у кишені, перетворилися в одне, і зараз для виходу в плей-оф потрібно в Києві перегравати “ХІТ”.

АФФК “Суми” – “ІнБев” – 2:2

“Суми”: Сітнер – Сметаненко, Ігумнов, Катеринін, Гурєєв, Зеленкевич, Ессаргіні, Зеленський, Фетько, Кефа, Острога, Цілик – Балухта, Пєтухов.

“ІнБев”: Мельник – Мосійчук, Бакум, Семенченко, Дзюба, Бланк, Карбула, Литвиновський, Петренко, Івановський, Бондарчук – Сорокін

Голи: Зеленський, 8, Цілик, 25 – Бланк, 34, Семенченко, 40

Попередження: Ессаргіні, 13, Зеленкевич, 24, Фетько, 38 – Бланк, 13, Дзюба, 13