Студенти Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка посіли 5 місце у фіналі восьми ЧУ
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/71183b28-c11e-4e8c-8491-cc6de9faec2a-1024x768.jpg)
Студенти Сумського Педагогічного Університету ім. А.С. Макаренка, завершили свій виступ чемпіонаті України з футзалу серед Вищих навчальних закладів.
У фіналі восьми, що проходив в Івано-Франківську, підопічні Ігора Кравченка, після прикрої поразки від ХНУ ім. Каразіна 4:5 (Яцюк Б., Козуб Д., Кончаков А., Мигаль М.) здобули дві впевнені перемоги над студентами Київського НУХТа 5:2 (Кончаков А.-3 ,Яцюк Б., аг суперника) та Полтавськими Політехніками 3:0 (Тесленко Б., Онопко А., Яцюк Б.)
В підсумку, це дозволило «педагогам» посісти п’яту сходинку серед ВНЗ.