Асоціація футзалу Сумщини

СКІФ — переможець XXIV різдвяного турніру пам’яті Володимира Костянтиновича Танькова

Вже по завершенню цьогорічного турніру пам’яті Володимира Костянтиновича Танькова можна з впевненістю сказати, що турнір отримав нове дихання і надалі буде жити. Не для кого не секрет, що в останні роки це змагання трохи втратило в своїй привабливості та ажіотажі. Адже, ще в недалекому минулому «на Танькова» грали такі зірки сумського футболу, як Артем Безродний, Олег Гусєв, Дмитро Рудняк, Віктор Іваненко, Сергій Страшненко, Сергій Білозор, Сергій Ткаченко, Олександр Бандура та інші. Традиційно формувалися команди Інституту фізкультури, Випускники, Зірки, Ветерани, Династія та Кадети. А очолювали ці команди завжди кращі тренери Сумщини. Для молодого футболіста було за честь отримати запрошення зіграти разом із майстрами всеукраїнського рівня. Однак, в останні роки, збиралося все менше та менше команд, і XXIII турнір взагалі розіграли чотири команди в один день. І ось, напередодні, організаторами, а це в першу чергу Ігорем Кравченко та Валерієм Кисельовим було прийнято непросте та революційне рішення — запросити  до змагання найсильніші команди міста – Технологію, Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 та КомпСервіс. В чому тут складність запитаєте ви? Відповідь проста – побоювання за традиції та дух одного із найстарших змагань міста. В той же час, активно долучилася до проведення цього заходу як Федерація футболу Сумської області так і Асоціація футзалу Сумщини, а голова ФФСО Андрій Прохорович взагалі енергійно підхопив цю ідею. За його активної участі була відроджена команда Зірок, яка переважно була складена з гравців Альянсу, також ФФСО взяла на себе велику частину організаційних витрат. Безумовно, ще раз потрібно відзначити і керівництво СДПУ ім.. Макаренко, яке з року в рік шанує та підтримує традиції цього міні-футбольного свята. Ну і апофеозом всього цього стало нагородження, на якому яскраво сяяли очі дружи та доньки Володимира Костянтиновича – Ірини та Насті, для яких цей день є червоною датою в календарі. Пам’ять – найголовніше, що може залишити після себе людина, а коли цю пам’ять шанують – то безумовно, і життя було прожите не дарма. Що ж до результатів, то переможцем стали студенти Інституту фізкультури, які у фінали перемогли у запеклій боротьбі дебютанта Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2. У матчі за бронзу, в серії післяматчевих пенальті, Випускники здолали Зірок, а КомпСервіс та Технологія завершили боротьбу на груповій стадії.
Також організатори визначили і кращих гравців в кожній з команд:
Андрій Сліпухін (СКІФ)
Руслан Окопний (Технологія)
Дмитро Богачов (Випускники)
—  Богдан Білошніченко (Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2)
—  Артем Шпирьонок (Зірки)
—  Олексій Тюрін (КомпСервіс)
Кращим воротарем  визнаний Дмитро Нюкало (Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2),  бомбордиром — Юрій Пімонеко (СКІФ), та  кращим гравцем  турніру, теж студент інституту фізкультури — Андрій Дрога.  Приз наймолодшого гравця турніру отримав Іван Василець (Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2)

Переможці та призери Різдвяного футзального турниру

(с  2001  року – меморіал Володимира Танькова)

1-й 1996 Випускники (1)

2-й 1997 Зірки (1)

3-й 1998 Династія (1)

4-й 1999 СКІФ (1)

5-й 2000 Зірки (2)

6-й 2001 Зірки (3)

7-й 2002 СКІФ (2)

8-й 2003 Випускники (2)

9-й 2004 Випускники (2)

10-й 2005 Зірки (2)

11-й 2006 Випускники (4), Кадети

12-й 2007 Випускники (5), СКІФ, Ветерани

13-й 2008 Випускники (6), Кадети, Ветерани

14-й 2009 Зірки (5) Випускники, СКІФ

15-й 2010 Династія (2), Випускники, Кадети

16-й 2011 Кадети (1), Зірки, СКІФ

17-й 2012 СКІФ (3), Кадети, Випускники

18-й 2013 Кадети (2), Випускники, СКІФ

19-й 2014 СКІФ (4), Кадети, Зірки

20-й 2015 Зірки (6), Випускники, Ветерани

21-й 2016 Випускники (7), СКІФ, Кадети

22-й 2017 Випускники (8), Випускники  СДПУ, СКІФ

23-й 2018 Випускники (9), Ветерани, СКІФ

Вже через рік, ювілейний, XXV турнір, який, на нашу думку, збере ще більше учасників, а участь в якому знову буде очікувана та бажана!

Прес-служба АФСОбсуждение закрыто.