Шлях “Переможців” – огляд та результати матчів третього туру

На тижні, що минає команди шляху переможців, визначили між собою вісім кращих колективів, які поборються між собою за звання чемпіона. Прокуратура, Хлібодар та Нова пошта, пройшли цей етап без втрат очок. Про це та інше в огляді третього туру, літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Група «А»

Не зважаючи на відсутність турнірної мотивації у підопічних Андрія Жернового, команда підійшла до свого протистояння з максимальною концентрацією. Вирішивши питання переможця ще в першому таймі. «Прокурори», пішли на перерву ведучи у рахунку 4:1, та спокійно довели поєдинок до третьої перемоги поспіль, вигравши групу зі стовідсотковим показником.

А от друга зустріч, мала не аби який інтерес, адже Зірка та Валедіанс в очному протистоянні вирішували долю другої путівки до наступного раунду .І після перемоги Зірки минулого тижня, саме вони не безпідставно вважалися фаворитами. Тим паче, що в особистих зустрічах, господарі неодмінно здобували перемогу. Проте кожній серії, рано чи пізно, настає кінець. Так було і цього разу. Гості, буквально приголомшили своїх опонентів вдалим стартом, і в середині першого тайму, вже мали перевагу у два голи. Проте, далі, щось зламалося у механізмі підопічних Леоніда Сеня, чим неодмінно скористалися «адвокати». Євгеній Страшок, не за довго до перерви скоротив рахунок, а на самому початку другої двадцяти п’яти хвилинки швиденько оформив хет-трик та тим самим вивів своїх партнерів вперед. Такий перебіг подій абсолютно влаштовував господарів, адже навіть нічия залишала б їх на другій сходинці квартету. Але на жаль для вболівальників Зірки, захист «адвокатів» був не на найвищому рівні, і гравці Валедіансу зуміли з цього витиснути максимум. І якою ж була радість гостей, коли за хвилину до завершення поєдинку Максим Гелюх, забив переможний гол, що вивів підопічних Леоніда Сеня до вісімки кращих команд шляху переможців.

Прокуратура – Колос Підліснівка 6:3

/ Аніщенко Д. 13 хв.; Бондаренко С. 15, 23 хв.; Мамаєв О. 18 хв.; Васянович М. 40 хв.; Глядчишин О. 45 хв. Гончаренко А. 49 хв. (аг.) – Бутов М. 6 хв.; Новіков М. 41 хв./

Зірка – Валедіанс 3:4

/Страшок Є. 22, 28, 33 хв. – Нагорний С. 8 хв.; Гелюх М. 16, 49 хв.; Петрик О. 41 хв./

Група «В»

Степанівський Хлібодар, цілком прогнозовано здобув третю перемогу в групі. Цього разу, підопічні Олександра Дробного, здолали Сумиобленерго-КПР, з рахунком 5:1. Хоча варто відзначити і КПРівців, котрі тривалий час, чинили гідний опір. Проте ближче до середини другого тайму, господарі таки взяли своє, та забили чотири голи.

Patriots, неочікувано зазнав поразки від FC Unity. Хоча саме господарі, краще почали гру та відкрили рахунок у дебюті матчу. Проте на щастя для «об’єднаних», це ніяк не вплинуло на їх гру, і вони зуміли гідно відповісти опоненту та вирівняти матч. Перший тайм колективи закінчили з нічийним рахунком 2:2. А вже після перерви, гості значно додали в активності поблизу чужих воріт, що і вилилося у два швидкі голи. Саме вони і вирішили долю протистояння, адже надалі FC Unity, відіграв максимально уважно та не дозволив Patriots втікти від поразки, зберігаючи необхідну перевагу.

Хлібодар – Сумиобленерго-КПР 5:1

/Турченко С. 25,33 хв.; Левченко Б. 35 хв.; Крикуненко О. 43 хв.; Дробний О. 50 хв. – Колодяжний О. 27 хв./

PatriotsFC Unity 3:5

/Марковчин А. 7 хв.; Камінський Д. 27 хв.; Козловський Р. 38 хв. – Шпак О. 15 хв.; Гурінов Д. 13 хв.; Райденко Б. 27, 50 хв.; Мельник І. 47 хв./

Група «С»

ТРОшники, котрі обов’язково мали перемагати з якомога більшою різницею, виконали своє завдання на міцну четвірочку. Звісно, три сухі м’ячі – це чудовий показник, проте аби зрозуміти чи вистачить цього аби наздогнати Forza, було не зрозуміло.Якщо говорити по самій грі, то господарі, більшу частину матчу контролювали перебіг подій на майданчику, та закономірно здобули перемогу.

Forza, котра вже знала про своє завданням мінімум, зустрічалася з лідером групи – Новою поштою. Тож цілком логічно побудували свою гру другим номером, не особливо форсуючи події на майданчику. Звісно, «поштарі», за рахунок індивідуальних дій намагалися підступитися до володінь гостей. І в першому таймі це їм двічі вдалося. Проте не ці два голи вирішили подальшу долю «сильних. На початку другого тайму, господарі знову провели кілька класних атак, та що головне були досить безжальними у реалізації, довівши перевагу до чотирьох голів. І саме ця перевага, змусила нервувати гравців Forza і вони все більше почали припускатися помилок. В підсумку, гості так і не зуміли прийти до тями пропустивши до кінця зустрічі аж сім голів. Найбільш розчаровуючим був той факт, що вирішальний м’яч, колектив пропустив вже на останній хвилині з десятиметрового удару.

ТРО Суми – Peroff 3:0

/Дядченко Р. 19 хв.; Ігнатенко А. 30 хв.; Воронцов М. 49 хв./

Нова пошта – Fоrza7:1

/Кліщенко М. 7 хв.; Когулько В. 25, 50 хв. (ДП); Бокач О. 29 хв.;Жбанов О. 33 хв.; Тимченко І. 36 хв.;Гльоза В. 41 хв. – Пуха Є. 34 хв.  /

Група «D»

Фортуна, аби не залежати від результату очної зустрічі своїх конкурентів, спокійно декласували суперників. Як не пручалися Грифони у грі з підопічними Владислава Лавруся, та все ж досвіду у гостей виявилося куди більше, що в підсумку і вилилося у вісім голів у ворота господарів.

Мабуть один з найзапекліших поєдинків цього тижня серед команд «Шляху переможців». СП-Паритет та Red Falcons, мали вирішити між собою хто пройде далі від квартету «D». І не зважаючи на те, що господарів влаштовувала і нічия, втримати свої ворота сухими в першому таймі, їм не вдалося. Тож «Соколи», пішли на перерву за мінімальної переваги 1:0. Такий перебіг подій, вже залишав за бортом саме гравців Паритету, тому другий тайм вони розпочали набагато активніше. Спочатку господарі, швиденько відновили рівновагу. А потім зуміли розвинути свій успіх, отримавши гандикап у два м’ячі. За такої переваги, більш досвідчені господарі, без проблем довели поєдинок до переможного, дозволивши лише скоротити рахунок на останній хвилині зустрічі. Тож у підсумку, Фортуна та СП-Паритет, набравши по сім очок йдуть далі від групи «D»

Грифони – Фортуна 1:8

/ Шатило С. 14 хв. – Лаврусь В. 9 хв.; Грома В. 10, 18,30,41 хв.; Іванющенко 36 хв.; Пархоменко В. 38, 49 хв./

СП-Паритет – Red Falcons 3:2

/Мурашкін Д.27 хв.; Руденко С. 36 хв. Галенін К. 43 хв. – Кононович В. 23 хв.; Болмат О. 50 хв. /

*на 25 хв. Філімонов Олег (СП-Паритет) отримав пряму червону картку.