Шлях “Переможців” – огляд та результати матчів другого туру

Дебютна перемога Red Falcons, Одноосібне лідерство Прокуратури у своєму квартеті, та друге фіаско Peroff поспіль. Про це та інше, в огляді другого туру літнього чемпіонату Сумської області. Шлях переможців.

Група «А»

Прокуратура, здобула другу перемогу у групі. Цього разу, «прокурори», здолали Валедіанс. Гості, не за довго до закінчення першого тайму, заробили комфортну перевагу в два голи. Це дозволило, колективу більш впевнено себе почуватися після перерви та зосередитися на захисті власних воріт. І варто сказати, що «прокурори», були в цьому компоненті майже ідеальні. Лише один раз гравці Валедіансу, зуміли засмутити Віталія Захарченка, котрий захищав ворота гостей. Натомість підопічні Андрія Жернового, зуміли ще двічі скористатися прогалинами господарів, та встановити остаточний рахунок 4:1.

Нарешті «адвокати» дочекалися першої перемоги в сезоні. Та ще й в якому стилі вона була здобута. Після нічийного першого тайму, де команди обмінялися голами. Суперники, видали яскравий другий тайм, де кожен по разу виходив вперед, і здавалося б все йшло до логічної нічиєї, яка наврядче задовольняла господарів. Та на щастя для них, своє вирішальне слово сказав головний бомбардир Зірки – Валерій Грабар, котрий за кілька миттєвостей до фінального свистка, забив переможний гол. Ця звитяга, суттєво покращила перспективи «адвокатів» у боротьбі за другу сходинку в групі.

Валедіанс – Прокуратура 1:4

/ Гладишев О. 27 хв. – Шепель В. 23 хв.; Васянович М. 24 хв, 42 хв.; Бондаренко С. 47 хв./

Зірка – Колос Підліснівка 4:3

/ Грабар В. 9, 50 хв; Грищенко Д. 33 хв.; Шпаков А. 43 хв. – Бірченко В. 15, 47 хв.; Семенець З. 26 хв./

Група «В»

Patriots, не залишили жодних шансів команді Сумиобленерго-КПР. Гості, впродовж першого тайму, чотири рази залишали свій автограф у воротах КПРівців, після чого вже спокійно довели рахунок до логічного завершення. Констатуємо довгоочікувану перемогу Patriots, котра одразу внесла свої корективи в розподіл місць в квартеті.

В другому матчі групи «В», очікувалося більше інтриги. Проте на ділі виявилося, що Хлібодар, більш ніж впевнено втримував своїх опонентів на відстані, та фактично не залишав шансів на порятунок для гравців FC Unity.  Степанівці в кожному із таймів забивали по два голи, при цьому дозволивши забити суперникам лише раз. Тож завдяки цій звитязі, гості закріпилися на першій сходинці, звідки їх вже нікому потіснити не вдасться.

Сумиобленерго-КПР – Patriots 0:5

/ Волченко Є. 10 хв.; Марковчин А. 14, 21 хв.; Тихоненко П. 25 хв.; Козловський Р. 50 хв./

FC Unity – Хлібодар 1:4

/Коломієць М. 23 хв.  – Мікшевський С. 17, 32 хв.; Турченко С. 22 хв.; Левченко Б. 43 хв./

*на 40 хв. Коломієць Микола (FC Unity), отримав другу жовту картку, яка перетворилася для нього у червону.

Група «С»

Хвилини не вистачило ТРОшникам, щоб відсвяткувати таку довгоочікувану перемогу. Господарі, дещо проспали старт поєдинку, що дозволило гравцям Forza швидко відкритим рахунок, проте надалі діяли більш уважно та за рахунок штучної більшості ще до перерви вийшли вперед. Після відпочинку, ТРО Суми діяли в тому ж ключі, але забити такий важливий третій гол Змислі і Ко не вдалося. Натомість, підопічні Олександра Бабича, таки дочекалися свого шанса, та за хвилину до завершення зустрічі врятували цей поєдинок, зрівнявши рахунок. В підсумку, нічия, яка в турнірній таблиці, більше на користь гостей.

Другий тур поспіль, гравців Peroff провалюють другу частину матчу та знову суперники безжально використовують це. Цього разу Нова пошта, після нічийного першого тайму, не залишила жодних шансів господарям, та впродовж заключних двадцяти п‘яти хвилин наколотивши шість сухих голів своїм опонентам. В підсумку, яскрава перемога, що залишає «поштарів» в лідерах групи.

ТРО Суми – Forza 2:2

/ Буднік О. 12 хв.; Ігнатенко А. 20 хв. – Піддубний А. 3 хв.; Потапов І. 49 хв./

Peroff – Нова пошта 1:7

/ Обзор А. 12 хв. – Когулько В. 18, 48 хв.; Кліщенко М. 27 хв.; Гльоза В. 31 хв.; Жбанов О. 32 хв.; Тимченко І. 46 хв.; Бокач О. 48 хв./

Група «D»

Red Falcons, таки дочекалися своєї першої перемоги в сезоні. «Соколи», впевнено переграли Грифонів, забивши їм десять голів. Можливо, ця звитяга надасть колективу натхнення для наступних звершень.

Феєричну кінцівку видали два лідери свого квартету. Після не багатого на події першого тайму, який за мінімальної переваги в один гол виграли гості, команди більш пожвавилися в середині другої двадцяти п’яти хвилинки. Підопічні Владислава Лавруся, впродовж однієї хвилини, перевернули все з ніг на голову та замість наздоганяючих, перетворилися на ведучих. Та на превеликий жаль для господарів, втримати перевагу їм також не вдалося. Мурашкін Денис, у складі гостей відновив паритет в матчі, та встановив остаточний рахунок у матчі 2:2. Заради справедливості варто відмітити , що Фортуна, все ж таки була ближчою до перемоги, адже за три хвилини до завершення зустрічі, Олександр Тітарєв міг принести перемогу реалізувавши десятиметровий удар. Але удару, Олександра забракло точності.

Red Falcons – Грифони 10:4

/ Карпець В. 11, 32 хв.; Грищенко Р. 17, 26 хв.; Ісмаїлов Р. 24, 50 хв.; Волошко С. 29 , 37 хв.; Болмат О. 48 хв.; Бутенко В. 50 хв. – Чечик Б. 5, 20 хв.; Ведмедера Б. 16, 47 хв./

*на 46 хв. Ведмедера Богдан (не реалізував пенальті)

Фортуна – СП-Паритет 2:2

/ Іванющенко С. 40 хв.; Пархоменко В. 41 хв. – Тетявкін Р. 20 хв.; Мурашкін Д. 44 хв/

*на 46 хв. Тітарєв Олександр (Фортуна), не реалізував дабл-пенальті.