Асоціація футзалу Сумщини

Шлях переможців – анонс та розклад матчів

Цього тижня розпочинають свій шлях у чемпіонаті команди, що зазнали невдачі уивідбірклвому етапі та посіли треті та четверті місця у своїх групах. Тепер колективи розподілено за тим же принципом, що і команди із шляху «чемпіонів», де вони позмагаються за титул вже у своєму рангу. До вашої уваги анонс першого туру шляху «переможців».

Шлях переможців

Група «А»

В квартеті «А», підібраний цікавий склад учасників. З точки зору останніх результатів, то може здатися, що  умовну Зірку чи Колос з Підліснівки можна сміливо записати до аутсайдерів, але всі ми знаємо як може грати Зірка, і що недооцінювати Грищенка та Компанію не варто. Та і підопічні Віталія Діденка, полоскотати нерви своїм суперникам на першому етапі. Тож тепер вже вони можуть дещо здивувати своєю грою.

В першому матчі, Прокуратура зустрінеться з Зіркою, і головне питання яке нависло над гостями, це в якому складі їм вдасться зібратися на цю гру. Адже наразі, «адвокати», збираються в дуже обмеженому складі. Саме це, в першу чергу, заважає гостям нав’язати боротьбу. Прокурори, лише за додатковими показниками поступилися другою сходинкою на відбірковому етапі, і показують досить змістовний футзал, тож якщо «адвокати» не вирішать своїх проблем, то господарі, мають перемагати.

У другій грі, зустрінуться схожі за стилем команди. Мова йде про Валедіанс та Колос Підліснівку. Команди проповідують силовий футзал, в першу чергу спираючись на фізичні дані. Тому дуже важливим буде підійти до цієї гри в максимально свіжому стані. Ну а хто кого перебігає, покаже гра.

Прокуратура – Зірка / 24 червня; 18:00 – поле 4/

Валедіанс – Колос Підліснівка / 26 червня; 19:00- поле 4/

Група «В»

В групі «В», важко виділити якогось явного фаворита. Хлібодар зіграє в першому турі з Patriots. Якщо оглянутися на зимовий чемпіонат, де обидві команди зустрічалися між собою в рамках Другої ліги, то можна припустити, що голів у цій зустрічі буде відверто не багато. Тоді суперники по разу святкували мінімальні перемоги, тож віддати очевидну перевагу комусь із них ми не візьмемося. Скоріш за все, на перший план вийде реалізація тих моментів, що будуть відбуватися під час гри, той і здобуде перемогу.

Друга зустріч – це протистояння Unity проти Сумиобленерго-КПР. Як і в першому випадку, назвати фаворита в цій парі, доволі складно. Господарі, виглядають більш мобільно у своїх матчах, та чи дасть їм це якусь перевагу, питання відкрите.

Хлібодар – Patriots / 28 червня; 18:00 – поле 4/

FC Unity – Сумиобленерго-КПР / 28 червня; 19:00 – поле 4/

Група «С»

В квартеті «С», нас чекає два інтригуючих протистояння. Peroff прийматиме Forza, котра поки, що не вражає своєю грою. Тому в другому етапі, у підопічних Олександра Бабича є можливість розпочати з чистого аркуша та покращити свої результати. Peroff, провалили матч проти Лебединських ковбас, тож також мають привід, щоб реабілітуватися. Ну а в кого буде більше бажання, дізнаємося після гри.

Другий матч відбудеться між Новою поштою та ТРО Суми. ТРОшники, як і Forza, наразі не вражає своєю грою. Помітно, що колективу не вистачає свіжості, і поки не зовсім зрозуміло за рахунок чого вони зможуть перервати триматчеву серію із поразок. Адже в суперниках команда, що має в своєму складі достатньо якісних гравців, котрі за рахунок свого досвіду та виконавчої майстерності, мають здобувати впевнену перемогу.

Peroff – Forza / 25 червня; 18:00 – поле 3/

Нова пошта – ТРО Суми /24 червня; 19:00 – поле 4/

Група «D»

В останньому квартеті, все розпочнеться з досить інтригуючого протистояння між Фортуною та Red Falcons. Команди не зустрічалися ще між собою, та і взагалі «соколи» – це дебютанти нашого чемпіонату, і поки складно визначити на що дійсно здатний цей колектив. Фортуна, має свій вже давно сформований кістяк, за рахунок якого і має здобувати результат. Тож саме підопічні Владислава Лавруся, нам вбачаються фаворитами і якщо підійдуть до гри з тим настроєм який був в іграх проти Натону та Patriots то мають без проблем перемагати.

СП-Паритет зустрічатиметься проти Грифонів. Це буде гра через десятки поколінь, адже господарі – це в більшості своїй вже вікові та досвідчені гравці, а Грифони – юні футзалісти, левова частка яких взагалі робить свої перші кроки в цьому спорті. Тож буде цікаво подивитися, чи зможуть досвідчені господарі, показати майстер клас.

Фортуна – Red Falcons /25 червня; 18:00 – поле 4/

СП-Паритет – Грифони / 25 червня; 19:00 – поле 4/

Коментарі закриті.