Асоціація футзалу Сумщини

Шлях “Переможців” – анонс та розклад матчів третього туру

Лише три команди шляху переможців, вже забезпечили собі місце в фінальному раунді – Прокуратура, Хлібодар та Нова пошта. Тож залишилося визначити ще імена п’ятьох колективів, котрі до них приєднаються. В таких випадках слід очікувати безкомпромісний футзал, котрий подарує чимало емоцій, ну а хто виявиться більш успішним та пройде далі, будемо спостерігати разом. До вашої уваги, анонс 3-го туру, другого етапу літнього чемпіонату Сумської області. Шлях переможців.

Група «А»

В групі «А», особливої уваги заслуговує поєдинок між Зіркою та Валедіансом. «Адвокати», котрі нарешті перервали свою програшну серію, спробують знову здобути позитивний результат у протистоянні з непоступливими підопічними Леоніда Сеня. В цілому, Грищенко і Ко, влаштує навіть і нічия, та чи варто з самого початку саме на неї грати, питання буде відкритим.

Другий матч, буде важливим для Колосу з Підліснівки, котрий спробує вхопитися за свій мінімальний шанс пройти далі. Для цього їм потрібно перемагати, та сподіватися на мінімальну перемогу Валедіансу. Тоді саме підопічні Віталія Діденка, за рахунок кращих додаткових показників підуть далі. Звісно завдання не з простих, але з точки зору не надто вмотивованої Прокуратури, котра в будь-якому випадку залишиться першою, все може бути.

Прокуратура – Колос Підліснівка /8 липня; 19:00 – поле 4/

Зірка – Валедіанс /12 липня; 19:00 – поле 4/

Група «В»

В групі «В», ситуація дещо схожа на квартет «А», проте все ж таки має певну відмінність. Лідер групи – Хлібодар зі Степанівки, за своїм підбором виконавців, як мінімум не має права поступатися КПРівцям. Тим паче з урахуванням того, як колектив легко переграв своїх попередніх суперників у цій групі.

Patriots, котрі будуть зустрічатися з FC Unity, демонструють досить непоганий футзал, і молоді  «об’єднаних», буде не просто здобути перемогу. А саме вона може дозволити гостям, посісти другу сходинку в квартеті «В». Якщо господарям, вдасться продемонструвати ту ж саму безжальну реалізацію моментів, то шанси Unity, будуть мінімальні.  

Хлібодар – Сумиобленерго-КПР /9 липня; 19:00- поле 4/

Patriots – FC Unity /12 липня; 18:00 – поле 4/

Група «С»

В квартеті «С», ТРО Суми, спробують створити додатковий тиск на своїх конкурентів по другому місцю – Forza. ТРОшники, на день раніше зіграють проти аутсайдера групи – Peroff. Звісно, аби серйозно претендувати на вихід, Змислі і Ко, потрібно не просто перемагати, а робити це з якомога кращою різницею, адже перед стартом третього туру, підопічні Олександра Бабича, мають непоганий запас в графі забитих та пропущених голів, тож навіть мінімальна поразка від Нової пошти, не залишить «сильних» за бортом. Цікаво буде поспостерігати, за розв’язкою в цьому квартеті наприкінці тижня. 

ТРО Суми – Peroff /11 липня; 18:00 – поле 3/

Нова пошта – Forza /12 липня; 19:00 – поле 3/

Група «D»

В квартеті «D», тріо претендентів будуть розігрувати між собою зайвого. Найкращі шанси не залишитися за бортом у гравців Фортуни. Підопічні Владислава Лавруся, зустрічатимуться з відвертим аутсайдером групи – Грифонами, і уявити, що гості втратять очки в цьому протистоянні досить складно.

А ось друга гра групи D, буде справді вогняною. СП-Паритет, протистоятиме Red Falcons. Перші – це дійсно досвідчені виконавці, котрі можуть покарати за помилки в захисті. Тож, аби здобути позитивний результат, для Red Falcons, буде вкрай важливим відіграти надійно позаду. Адже у тому, що «соколи», матимуть свої моменти попереду, сумніватися не приходиться.

СП-Паритет – Red Falcons /9 липня; 18:00 – поле 4/

Грифони – Фортуна /8 липня; 18:00 – поле 4/

Коментарі закриті.