Шлях “Чемпіонів” – огляд та результати матчів першого туру

На цьому тижні, команди, що потрапили до шляху чемпіонів, відіграли свої перші поєдинки в групах. Як завжди не обійшлося без сенсацій, зокрема Елітбуд, неочікувано для багатьох розтрощив Сумиобленерго, а Лебединські ковбаси, продовжують бути каменем спотикання для Северинівського Колосу. Про це та інше в огляді першого туру другого етапу літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Група  «А»

Не зважаючи на підсумковий рахунок, не так вже й просто дався господарям поєдинок проти ЕФК Олександрії. Гравці Lex VSK, намагалися з перших хвилин затиснути до власних воріт опонентів за рахунок створення штучної більшості, проте цей хід ні до чого особливого не призвів. Навпаки, гості зуміли скористатися помилкою та відкрити рахунок. Зрозумівши, що в такому ключі результату досягнути буде не просто, підопічні Віталія Ханюкова, дещо пожвавилися і додали в командній швидкості. Чекати довго на довелося, господарі, швидко зрівняли рахунок, а до перерви встигли забити ще один гол. Це дозволило гравцям Lex VSK, почуватися дещо спокійніше та вести подальшу гру з позиції сили. Друга частина матчу була вже під контролем підопічних Віталія Ханюкова, котрі забивши ще тричі, довели зустріч до впевненої перемоги.

Другий матч цієї групи, взагалі був винесений як центральний у цьому турі. Воно і не дивно, адже зустрічалися два потужні колективи «еліти» нашого футзалу.  Краснопільський Явір, зустрічався з Газмережами. І варто сказати, що вивіска цього поєдинку була цілком виправдана. Перший тайм команди провели рівно. І якщо старт можуть занести собі в актив підопічні Андрія Бурдюга, то друга частина тайму пройшла вже за переваги господарів. Тож обмінявшись двома голами у ворота одна одної, команди пішли на відпочинок. І знову, події після перерви розгорталися за схожим сценарієм. «Газовики» класно розпочали і повернули собі гандикап у два голи, а підопічні Романа Зеленського, героїчно намагалися нівелювати відставання. І здавалося, що все знову до того йде,коли Руслан Жмуд скоротив відставання до одного голу, але лідер атаки гостей – Сергій Бабинін, втрутився у плани господарів, та ефектно п’ятою знову відновив перевагу у два м’ячі. Такі гойдалки тривали аж до фінального свистка, та все ж гості, «перестріляли» Краснопільців та здобули важливу звитягу над одним із конкурентів за вихід до наступного етапу чемпіонату.

Lex VSK – ЕФК Олександрія 5:1

/ Окопний Р. 9 хв.; 27 хв.; 45 хв.; Яценко О. 17 хв.; 30 хв. – Ткаченко Б. 8 хв./

Явір Краснопілля – Газмережі СФ 4:8

/ Ковальов Б. 17 хв.; Береговий О. 25 хв.; 45 хв.; Жмуд Рус. 41 хв. – Бабинін С. 14, 32, 42, 49 хв.; Мигаль М. 5 хв.; 28 хв; Будко Д. 45 хв.; Бурдюг А. 47 хв./

Група «В»

В справжній шок підвергли футзальну спільноту гравці Сумиобленерго. «Енергетики», неочікувано для багатьох зазнали розгромної поразки від Елітбуду. Гості, приголомшили двома голами підопічних Євгенія Хабовця в першому таймі. Після чого максимально старалися тримати суперників, так би мовити, на безпечній дистанції. І з цим завданням Єременко і Ко, впоралися на відмінно. Тільки но, «енергетики» скоротили рахунок, як одразу ж склопотали ще два поспіль голи  в свої ворота, та ускладнив собі життя в цьому матчі. Ва-банк у виконанні гравців Сумиобленерго, також ні до чого не призвів. Сергій Змієвський, у складі «будівельникІв», впродовж останньої хвилини двічі відправив м’яч у ворота, тим самим оформивши для себе хет-трик.

В другому матчі, як і очікувалося, непросто було здолати супротив Соборної – Третьому тайму. Гості, добре підготувалися до гри, та за рахунок величезної самовіддачі, змусили понервувати більш іменитого суперника. Проте, у підсумку, всіх старань таки не вистачило аби зупинити переможну ходу підопічних Віталія Паська. Як показала гра, господарі, зуміли вчасно зібратися та не повторили помилок «енергетиків», не лише швидко зрівнявши рахунок, а і за рахунок сконцентрованої гри позаду, таки дочекалися помилок суперників. Богдан Тесленко, двічі реалізовував пенальті, а Костянтин Петухов своїм підключенням поставив у скрутне становище колектив Соборної, довівши перевагу партнерів до двох голів. На свої оплески заслуговують і Білопільці, адже після пропущенного третього голу, не знітилися а продовжували намагатися виправити ситуацію, за що були винагороджені голом на останній хвилині. Проте на більше команді не вистачило а ні часу, а ні сил.

Сумиобленерго – Елітбуд 1:6

/ Скрипняк С. 44 хв. – Савченко 9хв.; Змієвський С. 25 хв.; 50 хв.; 50 хв.; Сердюк О. 44 хв.; Щербина Є. 45 хв./

Третій Тайм – Соборна 3:2

/ Тесленко Б. 17 хв.(пен.); 35 хв. (пен.); Петухов К. 39 хв. – Полубінський Д. 15 хв.; 50 хв./

Група «С»

В групі «С», СК Поліцейських Сумщини та Brocar-Star Peppers, вирішили порадувати вболівальників гольовою феєрією, та зіграли як кажуть без оглядки на власні ворота. В цій «перестрілці», більш ефективнішими були підопічні Олександра Єлшанського, котрі відправили у ворота опонентів десять м’ячів. Не зважаючи на те, що Peppers, намагався усіляко ускладнити собі життя під час матчу (два вилучення та пенальті), команді варто віддати належне, адже підопічні Валерія Карацюби, змусили до цього кращий захист чемпіонату, шість разів починати з центру, що як ми розуміємо не так і просто зробити. Проте, в підсумку очок це гостям не додало і тепер потрібно буде, постаратися надолужити у наступних поєдинках. Ну а «полісмени» здобувши три пункти, отримали необхідну психологічну впевненість на майбутнє.

Не менш результативну зустріч провели і CompService з Натоном. Щоправда, як такої гольової перестрілки в цьому матчі не було. «Комп‘ютерники», більш ніж впевнено переграли своїх опонентів та за рахунок кращої різниці очолили свою групу.

СК Поліцейських Сумщини – Brocar-Star Peppers 10:6

/Кодак Е. 6 в.(пен); 18 хв.; 19 хв.; 36 хв.; Коцар І. 22 хв.; Коротенко М. 29 хв.; Скрипченко А. 38 хв.; Стародубець Д. 48 хв.; 50 хв.; Бугай А. 50 хв. – Линник А. 4 хв.; 37 хв.; 47 хв.; Котенко С. 28 хв.; 45 хв.; Вензенко Я. 39 хв./

*на 6 хв. вилучення заробив Олександр Високос (Brocar-Star Peppers)

*на 6 хв. Кодак Едуард (СК Поліцейських Сумщини) реалізував шестиметровий удар

*на 24 хв. вилучення заробив Шатьорний Сергій (Brocar-Star Peppers)

CompService – Натон 9:2

/ Якущенко А. 5 хв.; 8 хв.; Маценко І. 14 хв.; 36 хв.; Ясько М. 23 хв.; Пархоменко О.; 25 хв.; Зеленський С. 39 хв. – Підлужний Е. 18 хв. (аг); Чернишов О. 19 хв.; Ясенок В. 30 хв./

*на 10 хв. Зеленський Сергій (CompService) не реалізував дабл-пенальті.

*на 14 хв. Ігор Маценко (CompService) реалізував дабл-пенальті.

*на 19 хв. Чернишов Олег (Натон) реалізував пенальті

*на 50 хв. Чернишов Андрій (Натон) не реалізував дабл-пенальті)

Група «D»

Цікавою виявилася зустріч між Колосом з Северинівки та Лебединськими ковбасами. Змарнувавши по кілька хороших моментів поблизу воріт один одного, першими відкрили рахунок гості. Яковенко, вдало розібрався в епізоді та переграв захичаючого свої володіння Фільо. Звісно це аж ніяк не влаштовувало команду Колос Северинівка, проте з реалізацією моментів, цього дня, у підопічних Андрія Чертка, було явно не все гаразд.  Максим Горобець, був  справжньою стіною поблизу власних воріт, та неодноразово рятував свою команду від голу. Лише в середині другого тайму, господарі, таки спромоглися пробити голкіпера Лебединців. Максим Мисловський, реалізував вихід віч-на-віч і відновив паритет. І коли здавалося, що Северинівці підуть дотискати суперників, все знову для них перевернулося з ніг на голову. Іващенко, звільнився від опіки захисників та знову вивів партнерів вперед.

Але втримати перевагу, як це було в попередній їх зустрічі, підопічним Валерія Глуха, не вдалося. Під завісу матчу, господарі, розіграли штучну більшість та встановили остаточний рахунок 2:2.

Все ж таки не вийшло нічого протиставити «ведмедям» своїм опонентам. Технологія-Агросвіт, без особливих труднощів розібралися у своєму поєдинку проти Балу, вирішивши питання переможця ще в перші двадцять п‘ять хвилин. Підопічні Максима Мисловського, пішли на перерву за комфортної переваги у три голи, і завдяки цьому спокійно довели зустріч до логічного завершення.

Колос Северинівка – Лебединські ковбаси 2:2

/ Мисловський М. 33 хв.; Черток А. 50 хв. – Яковенко С. 14 хв.; Іващенко О. 41 хв./

Технологія-Агросвіт – Балу 5:1

/ Пустовойт І. 15 хв.; Сметаненко І. 16 хв.; 18 хв.; Ярошенко А. 32 хв.; Русин М. 49 хв.- Суходуб Б. 47 хв.(пен.)/