Шлях «Чемпіонів» – огляд та результати матчів другого туру

Lex VSK, продовжує перемагати, провал від  CompService та трагічна розв’язка для «енергетиків». Про це та інше в огляді другого туру літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. Шлях Чемпіонів.

Група «А»

Класний поєдинок видали Lex VSK та Краснопільський Явір. Напруга зустрічі відчувалася з першої і до останньої хвилини. Воно і не дивно, адже від результату матчу залежало, на чию сторону переважать шальки терезів за право вийти із групи. Перший тайм, команди, провели досить активно та двічі зуміли обмінятися голами у ворота одна одної. За такого рахунку, і розпочинався другий тайм, в якому все ж таки тиск за результат дався в знаки. Гравці, воліли менше ризикувати, та більш зосереджено діяли поблизу своїх володінь. Тож і не дивно, що за такого перебігу подій, все вирішувалося на останній хвилині поєдинку. Героєм якої став – Юрій Пимоненко. Юрій, двічі підловив суперників при розіграші штучної більшості, та відправляв м’яча у порожні ворота. Тож у підсумку, завдяки цій перемозі, підопічні Віталія Ханюкова, оформили достроковий вихід в наступний раунд.

В другому поєдинку квартету, навряд чи хтось сподівався на те, що у «газовиків», виникнуть серйозні проблеми проти ЕФК Олександрії. Підопічні Андрія Бурдюга, прогнозовано здобули впевнену перемогу, та слідом за Lex VSK, забезпечили собі місце в наступному раунді змагань, перетворивши очну зустріч на формальність.

Lex VSK – Явір Краснопілля 4:2

/ Торба В. 9 хв.; Окопний Р. 19 хв.; Пимоненко Ю. 50,50 хв. – Мартиненко В. 7 хв.; Тодор А. 25 хв./

ЕФК Олександрія – Газмережі СФ 1:7

/Щербак Є. 49 хв. – Головльов І. 15, 19 хв.; Будко Д. 20,23, 36 хв.; Бабинін С. 17 хв.; Биков Я. 18 хв. /

Група «В»

Справжній трилер розіграли між собою Сумиобленерго та Третій тайм. «Енергетики», котрі обов’язково мали перемагати для покращення турнірного становища, були налаштовані виконати це завдання. Чотири рази, підопічні Євгенія Хабовця, виходили вперед, проте чотири рази у гостей знаходилася відповідь на це. Особливо болючим був  останній гол у виконанні підопічних Віталія Паська. Адже господарі, зусиллями Андрія Білоненко, здавалося б забили вирішальний м’яч на останній хвилині, проте невдало зігравши поблизу власних воріт, не зуміли втримати таку важливу перемогу. В підсумку 4:4, і від тепер не все залежить від Сумиобленерго.

В іншій дуелі, між Соборною Білопілля та Елітбудом, другі, після перемоги над Сумиобленерго, просто не мали права втрачати очки і цього разу. І не зважаючи на серйозний супротив суперника, «будівельники», зі своїм завданням впоралися. Єременко і Ко, чудово знали рецепт перемоги проти своїх опонентів, тож знову зіграли з максимальною зосередженістю в захисті. Саме це було головною запорукою успіху в минулих перемогах Елітбудівців над Білопільцями. Цей же компонент відіграв головну роль і цього разу також. Господарям, достатньо складно вдавалося створювати небезпеку поблизу володінь Крамаренка, а досвідчені «будівельники», терпляче чекали на помилки. І дочекалися. За десять хвилин до завершення матчу, Олександр Сердюк, своїм влучним ударом приніс перемогу партнерам, та достроково вивів Елітбуд до наступного раунду.

Сумиобленерго – Третій тайм-Лікарське 4:4

/Клименко В. 7 хв.; Білоненко А. 28,50 хв.; Локоть В. 45 хв. – Лисенко А. 17 хв.; Супрун Д. 40 хв.; Боріщик Я. 47 хв.; Тесленко Б. 50 хв./

Соборна Білопілля – Елітбуд 1:2

/ Сініченко К. 9 хв. – Єременко Р. 13 хв.; Сердюк О. 40 хв./

*на 42 хв. Змієвський С. (Елітбуд), не реалізував дабл-пенальті.

Група «С»

Полісмени, продовжують розривати цього літа, і в слід за «перцями», не зуміли нічого протиставити своїм опонентам  гравці CompService. Підопічні Олександра Єлшанського, запропонували своїм суперникам високий пресинг з яким не впоралися Тюрін і Ко. Ще в першому таймі, гості зуміли здобути гандикап у два голи. Хоча не припустися помилки на останній хвилині тайму, все могло бути ще краще, адже Ігор Маценко, забив фактично із свистком на перерву. Проте, як не чекали вболівальники «комп’ютерників» на феєричний камбек, цього дня у їх улюбленців мало що виходило на майданчику. В другому таймі, гості не мали особливих проблем з тим, щоб не лише зберегти, а і розвити свій доробок. Тож в підсумку, СК Поліцейських Сумщини, святкували яскраву перемогу 6:1, та одноосібно очолили квартет C.

Натон, природніс справжній сюрприз опонентам із Brocar-Star Peppers. Хоча починалося все для підопічних тандему Підлужний-Ткаченко, не так і райдужно. До середини другого тайму, «перці», тримали все в своїх руках, та вели у рахунку в два голи. Але, після щось зламалося в механізмі гостей. Впродовж трьох хвилин, господарі не лише зрівняли, а і здобули для себе комфортну перевагу у два голи, нівелювати який «peppers”, так і не вдалося.

CompService- СК Поліцейських Сумщини 1:6

/ Маценко І. 25 хв.; Комендант А. 9 хв.(аг) – Сенченко Я. 14 хв.;Бугай А. 24 хв.; 35 хв.; Шелест І. 44 хв.; Благодарний О. 46 хв./

Натон – Brocar-Star Peppers 6:5

/ Соловйов А. 16, 39 хв.; Алєксєєнко О. 38 хв.; Чернишов О. 39 хв.; Підлужний Т. 41 хв.; Клочко Б. 50 хв. – Вензенко Я. 11 хв.; Линник А. 19,32 хв.; Чугай С. 41 хв.; Піскун С. 50 хв./

Група «D»

Ті хто уважно спостерігає за місцевим футзалом, після цього матчу, може сказати: «десь ми вже це бачили». І буде абсолютно правий, саме з таким же рахунком завершилася і попередня зустріч цих колективів. Тоді в кубку Сумської області, «технологи» пройшли Северинівців в серії післяматчевих пенальті. Проте цього разу, команди, трохи помінялися місцями, адже тепер саме гостям довелося відігрувати гандикап у два м’ячі. Варто сказати, що суперники, показали досить відкритий футзал, тож глядачам точно сумувати не довелося. Тим паче, події на майданчику постійно змінювалися і тримали в напрузі до самого фінального свистка. В підсумку, арбітри зіфксували бойову нічию 4:4, яка з точки зору боротьби  за вихід до наступного раунду, може стати архіважливою для підопічних Андрія Чертка.

Продовжують дивувати в своєму квартеті Лебединські ковбаси. Після нічиєї з Северинівським Колосом, в другому турі, Лебединці, на останніх хвилинах таки перевернули гру проти Балу на свою користь. Хоча заради справедливості варто сказати, що «ведмеді», і самі зрівняли рахунок аж під завісу зустрічі. Проте, підопічні Валерія Глуха, видали феєричну кінцівку, котра дозволила їм взяти супер важливі три пункти.

Технологія-Агросвіт -Колос Северинівка 4:4

/ Петраков Є. 12,50 хв.; Сорока К. 26, 29 хв. – Рудняк Я. 3 хв.; Онопко А. 47 хв.; Пархоменко Б. 38, 49 хв./

Балу – Лебединські Ковбаси 2:5

/ Артеменко К. 14 хв.; Шафорост М. 48 хв. (пен.); – Рябко О. 3 хв.; Легкий М. 14 хв.; Глух В. 49 хв.; Чемерис О. 50 хв.; Іващенко О. 50 хв./