Асоціація футзалу Сумщини

Шлях «Чемпіонів» – анонс та розклад матчів

На цьому тижні стартує другий етап літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. Після відбіркового групового етапу, на нас вже чекають  дійсно конкурентні ігри, де кожен поєдинок може бути фіналом. Завдання для будь-якого з колективів залишилося незмінним – потрапити до двох кращих команд свого квартету. А от хто з цим впорається краще, будемо слідкувати разом. До вашої уваги, анонс першого туру.

Шлях «Чемпіонів»

Група «А»

Першими в групі проведуть свій матч, гравці Lex VSK та ЕФК Олександрії. Для підопічних Віталія Ханюкова, цей поєдинок дуже важливий, адже перед двома «великими» іграми, конче необхідно вдало розпочати груповий етап. Для Олександрійців, потрапляння до квартету з такими командами як: Lex VSK, Явір Краснопілля та Газмережі СФ – це безцінний досвід та можливість розвивати амбітну молодь обкатуючи її до зимового сезону, де на скільки нам відомо, підопічні Віталія Гученка, планують підвищуватися в класі, тож подібний досвід там їм точно стане у нагоді. Олександрійці, можуть полоскотати нерви, і якщо господарі надумають здобути перемогу легкими силами, то можуть серйозно обпектися об цю безсумнівно цікаву команду.

Інша гра, це вже справжня битва досвідчених представників «еліти» нашого футзалу. Краснопільці, за час першого етапу, мали встигнути обкатати кількох нових гравців, тож можуть доставити серйозних проблем одному з фаворитів чемпіонату загалом. Звісно, підопічні Андрія Бурдюга, так би мовити, «підклали свиню», своїм виходом з групи з другого місця, і тим самим ставши несіяними в другому етапі. Тож тепер, «газовики», мають вже більш серйозніше підходити до матчів, та вирішувати питання виходу з групи. Впродовж зимового сезону, команди встигли зустрітися аж тричі, і в усіх випадках гості, були сильнішими (в кубку перемога в післяматчевих пенальті), тож досвід здобувати результат проти цього суперника у Газмереж вже є. Залишилося, лише вдало все відтворити на майданчику. А от чи вдасться їм це, будемо дивитися разом!

Lex VSK – ЕФК Олександрія /24 червня; 18:00- поле 3/

Явір Краснопілля – Газмережі СФ /27 червня;18:00- поле 3/

Група «В»

В квартеті «В», де представлені: Сумиобленерго, Третій тайм, Елітбуд та Соборна – точно є яскраво виражені два фаворити групи. Як раз вони і мають підтверджувати своє реноме у своїх поєдинках. Спочатку, Сумиобленерго, в протистоянні з Елітбудом,  має обов’язково здобувати позитивний результат, аби якомога спокійніше почувати себе у подальших зустрічах. Підопічні Євгенія Хабовця, поки досить спокійно проводять цей літній чемпіонат. Вони ще не зустрічали особливих проблем в матчах де являлися фаворитами, тож навряд чи даний поєдинок стане виключенням.

Інший претендент на вихід з групи «В», Третій тайм, проведе свою зустріч проти молодого та сповненого ентузіазму колективу Соборною. В першому етапі, підопічні Віталія Паська показали свій високий клас, та не зважаючи на досить потужний склад своєї відбіркової групи, пройшли її більш ніж впевнено, здобувши три перемоги. Такі результати говорять про те, що господарі, налаштовані дійти в цьогорічному розіграші якомога далі. Тож в подібних зустрічах, мають здобувати максимум. Соборна, котра в останню мить потрапила до шістнадцятки кращих колективів, здатна створити проблеми в атаці, але припускається багато помилок в захисті, що з суперниками подібного рівня не пробачається. Якщо вдасться зіграти зосереджено поблизу власних володінь, шансів створити сенсацію буде більше.   

Сумиобленерго – Елітбуд /26 червня; 18:00 – поле 3/

Третій тайм – Соборна /27 червня; 19:00 – поле 3/.

Група «С»

Дуже цікава компанія підібралася у квартеті «С». Здається, що на папері є два явні фаворити, але і команди, що посіли другі місця у відбірковому етапі, точно так просто здаватися не будуть. СК Поліцейських Сумщини, буде протистояти одному з найдосвідченіших колективів нашої асоціації – Brocar-Star Peppers. І якщо фізична складова у гостей, вже не на найкращому рівні, то майстерність та розуміння гри, буде одним із головних аргументів у здобутті результату. «Перці», завжди славилися вмінням, перемагати там, де всі їх вже давно записали до ролі переможених, тож від них можна чекати чого завгодно. В свою чергу, господарі протистояння, команда спортивного клубу Поліцейських Сумщини, це в першу чергу про хорошу фізичну підготовку. Підопічні Олександра Єлшанського, протягом відбіркового етапу, тримала високий ритм гри протягом всіх п’ятидесяти хвилин, через що в більшості випадків здобувала необхідний результат в заключній частині матчу. Тож цікаво буде подивитися як з цим фактором будуть справлятися підопічні Валерія Карацюби.

Другий поєдинок цієї групи, це зустріч між CompService та Натоном. «Комп’ютерники», виглядають явним фавор отим, і з огляду на те як пройшли перший етап, Натону буде дуже складно зупинити підопічних Олексія Тюріна. І якщо раніше можна було розраховувати, на обмежений склад гравців господарів, та на те що у них банально не вистачить сил на весь відрізок матчу, то тепер з цим здається проблем немає. CompService, зробив кілька трансферів, які на даний момент, суттєво допомагають команді.  Тож є така впевненість, що підопічні Олексія Тюріна продовжать свій переможний шлях і в цьому протистоянні також.

СК Поліцейських Сумщини – Brocar-Star Peppers /25 червня; 19:00 – поле 3/

CompService – Натон /28 червня; 19:00 – поле 3/

Група «D»

В групі «D», Технологія-Агросвіт, скоріш за все почуватиметься досить самотньо, адже саме підопічні Максима Мисловського в цьому квартеті беззаперечні фаворити. Навряд чи можна собі уявити когось, хто зможе зараз щось протиставити «технологам». А от три інші колективи, розіграють між собою ще одне вакантне місце та спробують вибороти за собою право бути у вісімці кращих. В першому поєдинку групи, як раз цим і будуть займатися Колос Северинівка та Лебединські ковбаси. Цієї зими ці команди вже зустрічалися між собою в рамках плей-офф Другої ліги. І тоді підопічні Валерія Глуха, зуміли здивувати багатьох та здолати на той момент непереможну Северинівку. Як буде цього разу, дуже цікаво буде подивитися. З одного боку з того часу мало що змінилося, Колос знову має в своєму активі три перемоги поспіль на відбірковому етапі, а Лебединці посіли другу сходинку сілд за Явором з Краснопілля. А з іншого, всі ми прекрасно розуміємо, що літній футзал суттєво відрізняється від того, що ми звикли називати традиційним футзалом, і на синтетичному покритті перевага нівелюється. В будь-якому випадку, цікаво буде подивитися, чи не зароджується на наших очах ще одне принципове протистояння, тим паче, що і турнірна мотивація у обох колективів також буде зашкалювати.

Другий поєдинок проведуть між собою Технолоія-Агросвіт та ФК Балу. Звісно підопічні Станіслава Корсуна, це той колектив, що вміє приподнести сюрприз  супернику будь-якого рівня. Та чи саме про такий рівень йде мова зараз. Клас «технологів», наразі є настільки вагомим фактором у зустрічах з суперниками в чемпіонаті, що дозволяє їм грати з величезним запасом. Тож аби, змусити господарів по справжньому увімкнутися, гравцям Балу, потрібно буде показати, щось по справжньому екстраординарне. В іншому ж випадку, немає сумнівів, що саме Технологія-Агросвіт, святкуватиме впевнену перемогу.

Колос Северинівка – Лебединські Ковбаси /24 червня; 19:00 – поле 3/

Технологія-Агросвіт – Балу /28 червня; 18:00 – поле 3/

Коментарі закриті.