Асоціація футзалу Сумщини

Шлях «Чемпіонів» – анонс та розклад матчів третього туру

Майбутній тиждень, стане вирішальним для багатьох колективів шляху чемпіонів, адже по звершення третього туру, другого етапу літнього чемпіонату Сумської області з футзалу, остаточно сформується вісімка найкращих колективів, яка і побореться за звання чемпіона сезону.

Група «А»

В квартеті А, матчі третього туру перетворилися вже на формальність, адже і Lex VSK і Газмережі СФ, вже забронювали за собою дві перші сходинки і тепер в очній боротьбі вирішать хто все ж таки виграє цю групу. Буде цікаво подивитися, як цього разу складеться гра для «газовиків», котрі вже одного разу в подібній ситуації, зазнали поразки.

Другий поєдинок проведуть між собою Явір Краснопілля та ЕФК Олександрія. Обидва колективи двічі поступалися в своїх попередніх зустрічах, тож тепер мають шанс дещо реабілітуватися та покращити свій психологічний стан.

Газмережі СФ – Lex VSK /8 липня, 18:00 – поле/

Явір Краснопілля – ЕФК Олександрія / 10 липня; 18:00 – поле 3/

Група «В»

В групі «В» досить цікава ситуація випливає для Сумиобленерго, корті окрім своєї гри, мають слідкувати за перепетіями матчу Третій тайм-Likarske (у колективу Віталія Паська, невеличкий ребрендинг) та Елітбуду. У разі якщо гравці Третього тайму, здобудуть бодай один заліковий бал, то саме вони приєднаються до вісімки кращих команд чемпіонату. У разі поразки, та перемоги «енергетиків»,  то тоді все вирішуватимуть додаткові показники.

«Будівельники», які вже точно забезпечили собі як мінімум другу сходинку, можуть поставити ще одну підніжку більш іменитому супернику групи, та чи вистачить у Єременка і Ко на це мотивації, будемо слідкувати разом.

Для гравців Сумиобленерго, все фактично вирішиться за день до їх матчу проти Соборної Білопілля. Розклади вже відомі, і у разі подарунку від Елітбуду, потрібно не просто перемагати, а обов’язково робити це розгромно. Будемо спостерігати за розв’язкою разом.

Третій тайм-Likarske – Елітбуд /11 липня; 19:00 поле 3/

Соборна Білопілля – Сумиобленерго /12 липня; 18:00- поле 3/

Група «С»

В квартеті «С», перед заключним туром в другому етапі, лише СК Поліцейських Сумщини, фактично забезпечив собі місце у вісімці кращих. Щоб полісмени туди не потрапили, має відбутися, щось вкрай екстраординарне. Адже підопічні Олександра Єлшанського, мають позитивний баланс, і уявити собі що вони поступляться своїм суперникам в 4-5 м‘ячів, досить складно. Як не крути, але цього літа СК Поліцейських Сумщини, демонструють чи не найкращу гру серед усіх команд. Тож Натону, дійсно потрібно стрибнути вище голови. А от у другій парі CompService, спробує реабілітуватися перед вболівальниками у матчі з Brocar-Star Peppers. Проте цікавим являється і той факт, що і «перці», при певних обставинах може посісти другу сходинку групи. Для цього підопічним Валерія Карацюби, треба неодмінно перемагати та слідкувати як зіграють у другій парі квартету «С». “Peppers”, завжди вмів налаштуватися на важливі поєдинки, чи вдасться це зробити і цього разу – покаже гра.

СК Поліцейських Сумщини – Натон / 9 липня; 18:00 – поле 3/

Brocar-Star Peppers – CompService /10 липня; 19:00- поле 3/

Група «D»

В групі «D», все також досить інтригуюче. Три колективи претендують на два вакантні місця, і розв’язка обіцяє бути гарячою. Все розпочнеться з поєдинку Балу та Колосу з Северинівки, котрим, аби мати шанс пройти далі, потрібно лише перемагати «ведмедів». Якщо підопічні Андрія Чертка, зіграють сконцентровано та без зайвої нервозності, то це завдання цілком по силах колективу із Северинівки. Інша справа, чи стане мотивації гравцям Балу, поставити підніжку та на останок гучно грюкнути дверима. Будемо слідкувати за перепетіями цих команд в понеділок. На наступний день, між собою проведуть зустріч два лідери групи – Технологія-Агросвіт та Лебединські ковбаси. Обидва ці колективи вже знатимуть результат матчу Колоса з Северинівки, тож від цього і будуть відштовхуватися. Адже у разі перемоги Северинівців, саме в очній дуелі між собою і буде вирішуватися доля путівок. Ситуація в групі досит цікава, тож з нетерпінням слідкуємо за її розв’язкою.

Балу – Колос Северинівка / 8 липня; 19:00- поле 3/

Технологія-Агросвіт – Лебединські Ковбаси / 9 липня; 19:00 – поле 3/

Коментарі закриті.